Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības pēc 2 ķeizariem

kadetiite

Upene

laimamma
1 mazmazītiņš.

Būs ķeizars , akūts vai plānots , neviens neriskēs ar Tavu dzīvību , viss būs pa skaisto saplānots un bez bāžam , baudi mieru un gatavojies mirklim ..... !!!

Krustnaglina86

minkasi
Bet Es pati negribēju, tāpēc pieprasīju ķeizaru!

kadetiite

Atskatītos-šodien biju RdzN, lai sarunātu ķeizaru. Man pat neviens nepiedāvāja mēģināt pašai dzemdēt, bet pierakstīja uz ķeizaru.

laimamma

kadetiite
Man doka teica, ka ja ir bijuši 2ķeizari, tad diez vai kāds dakteris parakstīsies uz dabīgām dzemdībām, jo riski ir lielāki. 99% gadijumu pēc 2ķeizariem 3ais vnm ir ķeizars

kadetiite

Man aktuāls jautājums par trešo ķeizaru...uz kuru nedēļu tagad RDZ/N nozīmē?

Krustnaglina86

Deborra
Man nozīmēja tuvāk dzemdību datumam, bija ķeizars 40ned.

Nimrodela

Man pec 1 k.g. pateica, ka ar varu mani neviens nedzis uz operaciju zali, tikai principa, no plika apgalvojuma, ka pec 1 k.g. bus otrs. Skatisies kopuma situaciju, ja es tiesam iestatos ar labu atverumu, raitu dzemdibu darbibu UN gribetu pati meginat, tad lautu. (sis scenarijs ari notika, par ko loti priecajos, lai gan bija vismazak iespejamais no visiem). Bet visadi citadi man teica, ka neierosinas un nestimules dzemdibas, jo ar retu tam ir riski, tapat bus nozimets planveida datums, lidz pilnam 41.+3. negaidis. Visticamak jau ka pec 2 k.g. ar ta butu jabut - nozimes k.g. datumu, kas nav pilnas 41+3. Ja uzstasi ka gribi pati, bus velaks tas datums, lai lielaka iespeja ka dabigi viss sakas, ja neuzstasi un negribi, bus atraks. Ja uzskaites arsts vai viena slimnica tev kategoriski negrib pierakstit planveida datumu, vajag mainit arstu vai iet uz citu slimnicu, ta nu noteikti nav ka tev visi arsti un visur atteiks planveida ķ.g. un liks gaidit 41+3. Nu un tad jau ja tiesam saksies atrak, tad viss no situacijas. Neticu, ka kaut kur pec 2.k.g. spiedis dzemdet pasai, ja nav ta raita dzemdibu darbiba un ir jastimule un jamokas. Pec k.g. meginot pasai ir daudz mazaks slieksnis, kad lemj oar akutu operaciju. Un savukart ja dzemdibu darbiba bus loti raita, bet pati tik un ta loti negribesi, ar butu normali jabut ka izkeizaro. Tad vienkarsi nevajag lauties pierunat ka meginasi pati. Nebrauc uz RDZN, brauc uz stradiniem, cik dzirdets, vini lauj, ja grib pati, bet nevienu nemoka ja kategoriski negrib, jau pec 1 k.g., kur nu vel 2.

kadetiite

Deborra
Man nozīmēja uz 38 plus 3 dienas. Bet beigās bija vēl ātrāk, jo reta bija kritiski plāna. Gulēju 5.stava gultas režīmā un skaitīju dienas līdz 37 nedēļām, tikko palika 37 nedēļas, tā uzreiz ķeizaroja.

kadetiite
Ciik plāna bija rēta?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391537