Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības pēc 2 ķeizariem

kadetiite

Biju pieteikties trešajam ķeizaram un man nozīmēja 39ned1d .

Bet liekas, ka to nozīmēto datumu nesagaidīšu

Papildināts 06.08.2019 15:22:

Esot izteikti dzemdību priekšvēstneši

kadetiite

Prikadelite
Usg uzrādīja, ka 1mm. Bet realitātē bija vēl bēdīgāk, dzemde turējās uz asinsvadiem. Mani pusotru stundu šuva, knapi sasuva dzemdi. Kaut kam tādam es nebiju gatava, jo mana dr visās usg teica, ka rēta laba

Nimrodela

kadetiite
vuf, 1mm un uz asinsvadiem, tas jau izklausas pec retas plisuma, tikai ne pilniga uzreiz, ja jau daktere neredzeja pirms tam un vislaik staigaji bez problemam. Tas jau ari iespejams, ka plist vel pirms dzemdibu darbibas.

Cucamonga

kadetiite
Tā tas ir visbiežāk. USG nevar objektīvi izvērtēt dzemdē stāvokli, tikai magnētiskaja rezonanse. Labi, ka viss labi beidzas. Tev piedāvāja izņemt olvadus?

Papildināts 08.08.2019 17:18:

kadetiite
Tā tas ir visbiežāk. USG nevar objektīvi izvērtēt dzemdē stāvokli, tikai magnētiskaja rezonanse. Labi, ka viss labi beidzas. Tev piedāvāja izņemt olvadus?

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

kadetiite

Cucamonga
Man nosēja tos.

Cucamonga

kadetiite
Tas labi. Atvaino , ka tā saku, bet trīs bērniem vajag mammu un nejaušība nedrīkst iejaukties.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391537