Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VW Golf 4 remonts

ilziitemilziite

ggff1_
Pirku, jo pārdevējs bija radinieku ieteikts. Bet jā, dikti nepaveicās. Droši vien dāmu vieglāk apčakarēt. Par slieksni šokā - tur tikai mastika palika. Ok, nepirku tikko - divus gadus atpakaļ, bet nebraukāju ikdienā lai tā nopūtu. Turklāt atklājās, ka otrs slieksnis jau mainīts - spriežot pēc visa jau te Latvijā. To man, protams, neteica.

Papildināts 29.05.2019 18:58:

sirmais vecitis
Paldies, paskatīšos arī šo variantu.

Papildināts 29.05.2019 19:01:

TrakaAnna
Nepirku kā šrotu, un kā varētu nojaust, tā arī to man nepozicionēja. Nu, acīmredzot, apčakarēja.

divus gadus atpakaļ, bet nebraukāju ikdienā lai tā nopūtu.

Iepuvusham auto divi gadi Latvijaa var buut naaves spriedums. Es busam novembrii gaaju skati, bez aizraadiijumiem par staavokli. Un jau janvaarii remonteejot klusinaataaju apakshaa bija iestaajushaas ruusas mezgjiines. Plus, jaskataas kur autinjsh staav. Ja staav uz zemes, rudais process notiek daudz aatraak nekaa uz asfalta. Un veel, auto staavot ruusee aatraak, ja vien taa nav sausa garaazha.

Par paarejo... un ko, divi gadi taa arii braukaaji, ar pusmirushu motoru? Kas tad tagad notika, ka noleemi atdziivinaat? Un ja jau auto tika speciaali Tev vests no Vaacijas, pa kuru laiku ta slieksni mainiija?

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.
Paranoid

Pirku, jo pārdevējs bija radinieku ieteikts. Bet jā, dikti nepaveicās. Droši vien dāmu vieglāk apčakarēt. Par slieksni šokā - tur tikai mastika palika. Ok, nepirku tikko - divus gadus atpakaļ, bet nebraukāju ikdienā lai tā nopūtu. Turklāt atklājās, ka otrs slieksnis jau mainīts - spriežot pēc visa jau te Latvijā. To man, protams, neteica.

Ikdienas braukšanas apjomi gan pūšanu tiešā veidā neietekmē. Kopumā arī divi gadi ir pietiekami ilgs laiks, lai īsti visas auto nelaimes norakstīt uz pārdevēju tomēr nevarētu. Lai vai kā - ja būtu laba virsbūve, un auto patīk un plānots ar to ilgi braukt, tad es vienkārši motoru nomainītu arī par spīti tam, ka motora cena veidotu pusi no auto vērtības. Jo tā ar vēsu prātu, saskaitot motora cenu un auto tirgus vērtību, tāpat vien diez vai vairāk par 2000 EUR tur savāksies, un par to naudu nekādu ļoti labo auto tāpat nedabūsi, tāpat tām būs savas apkopes jāveic, eļļas, siksnas jāmaina, varbūt vēl arī kāds remonts, un tā tālāk. Vārdu sakot, jāņem tik remontu tāmes un kalkulators rokā.

Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391563