Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Džudo, krav maga, karate...6 gadniekam!

Krischa

Sakiet, ko var izveleties bernam, kurs ir loti kustigs, vajag izladet energiju un pie x iemacities sevi aizstavet. Neko no si nesaprotu. Varbut variet ari ieteikt ari kur ir labas nodarbibas?

MarMar

Kravamangu? Ehm, tu nopietni? Sešgadniekam?!

MarMar
Kravamangu?)) Krav maga-nemot no 5 pat fiziskai attistibai. Tapec ari seit jautaju ieteikumus, ka man nav dizi liela saprasana par sim lietam. Varbut kadai ir pieredze!

Colette

man gāja karate - no sākuma trenē tikai vispārējo fizisko sagatavotību - var vest uz jebkuru, kur būs grupa tieši no šī vecuma bērniem, pašam bērnam labs kontakts ar pasniedzēju un viegli izbraukāt.

Kāpostgalva

vismaz mūsējā klubā piedāvāja 1x aiziet bez maksas, pamēģināt. ieteiktu paskatīties, kur Tev tuvumā ir kādas nodarbības un painteresēties par "testa" nodarbību. redzēsi, kā treneris strādā, bērns arī varēs savu viedokli izteikt, vai patīk. es gan domāju,ka tas jau uz augusta beigām/rudeni.

manējais iet džudo. par to sevis aizstāvēšanu nezinu, jo kauties, kā teikt, tur nemāca, bet fizisko bāzi iedod ļoti labu - visa akrobātika (kūleņi, ritentiņi), izturība (virve, pumpēšanās, pievilkšanās utt). nu, un, protams, visi metieni, koordinācija, reakcija. līdz ar to arī skolas sportā vieglāk. es savējo sūtīju no 5 gadu vecuma, jo viņš man tāds diezgan maigs un emocionāls bija, līdz ar to baidījos, ka skolā būs grūti. nu jau kādus 5-6 gadus iet.

karatē man šķiet agresīvāks, bet varbūt maldos. par to krav magu neko nezinu.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Kāpostgalva
Paldies

Papildināts 31.05.2019 18:57:

Colette
Ari, thx

AsTheCopperStatue

Krav magu personīgi es savam bērnam neļautu. Man vīrietis armijnieks un kā viņš pats saka, tad viņi krav magu pielieto tad, kad vajag ātri un brutāli izrubīt ienaidnieku.

Как медное изваянье

Lolii

Nu gan jau, ka krav maga sākumā arī tikai fiziskā sagatavotība, bet es savējo arī tur nelaistu, tas tāds pārāk nopietns sporta veids, kuru kā es arī esmu dzirdējusi pielieto, lai citus atslēgtu ar jebkuru paņēmienu.

Paskaties Youtube, tur var visu atrast, kā kurš izskatās.

Kāpēc tāda pārliecība, ka bērnam no tā visa kaut kas vispār interesēs?

Kaapurs

Krischa
neviens normāls austrumu cīņu klubs (jebkurš - džudo, karatē utt.) mazam bērnam ''kauties'' neliks. kā jau te minēja, pirmos gadus vispār notiek fiziskās sagatavotības treniņi, iemācot pareizi krist, mest kūleņus, līdzsvaru utt., protams, iekļaujot arī cīņas paņēmienus, bet kā spēles. piemēram, mani džudisti visi izgājusi cauri cīņām par ''astītēm'', par bumbām. ja bērns nav izteikts komandu sporta veidu ''spēlētājs'', austrumu cīņas ir viens no labākajiem un vismaz sākumā arī lētākajiem variantiem (salīdzinot, piemēram, ar tenisu). ieteiktu paskatīties tuvākajā apkārtnē, kādas nodarbības notiek, un augustā pieteikties. pašlaik klubi strādā ''vasaras'' režīmā, daudziem ir nometnes. ja interesē tieši džudo, varu sniegt atsauksmes, jo mani bērni šajā sportā jau 12 gadus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391601