Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

FEBRUĀRIS 2020 :))

Carbonara

https://calis.delfi.lv/grupas/grupa/1561-februaris-2020/

Sveiciens!

Izveidoju slēgto grupu un aicinu pievienoties mammītes, kuras sagaidīs savus mazulīšus 2020. gada februārī!

Meteo

Pievienojos, ja drīkst! Pie ārsta vēl tikai gaidu, bet pozitīvs tests ir un pēc maniem aprēķiniem , sanāk februāris!

Meteo
Super, apsveicu! Man līdzīgi!

Meteo

Carbonara
Kādas sajūtas vispār ?

Man šis ir pirmais un es vispār neko nezinu, nesaprotu. Vien no nostāstiem un cālī izlasītā. Tā vien gaidu ar ko papļāpāt un dalīties izjūtās.

Carbonara

Meteo
Man šodien bija jāsākas MR, bet mēs plānojām mazo, tad nu negaidīju. Braucu ar mašīnu pagaru gabalu un vnk konkrēti migu ciet - teicu vīram, ka reāli liekas, ka esmu stāvoklī, citādi nogurums nebija izskaidrojams. Mājās uztaisīju 2 testus ar 3h intervālu. Abi knapi, knapi saredzami (gandrīz vai jāhipnotizē), bet nu ir. Rīt no rīta gan vēlreiz uztaisīšu, lai spilgtāka svītriņa un ir ko piemiņai saglabāt.

Papildināts 01.06.2019 20:08:

Meteo
Kā Tev?

Meteo

Carbonara
Manējās mēnešreizes neatnāca 26.05. Tā kā bijām ceļojumā, tad domāju, ka kavējas pārlidojumu dēļ, īpaši neiespringu līdz brīdim, kad uztaisīju testu ceturtdien, kur spilgtas 2 svītriņas, piektdien nodevu hcg, kurš arī apstiprināja grūtniecību.

Visu šo nedēļu jūtos un izskatos dīvaini - seja pumpās, nogurums nenormāls, ik pa laikam kaut kādi karstuma viļņi, krūtis sāp, ik pa laikam velk vēderu. Nu tā kaut kā ...

Carbonara

Meteo
Super! Tev visas klasiskās pazīmes. Es laikam rīt no rīta aizdošos nodot HCG.

Papildināts 01.06.2019 20:55:

4 jau esam, vēl 6 topošās māmiņas, lai sāktos sarunas kopīgajā grupā!

Ak ieraudzīju šo tēmu tieši vakarā kad gremdējas atmiņas... Pirms gada un 2 dienām arī es ieraudzīju savas 2 strīpiņas. Neticēju bet nu jau manam rausitis 4 mēnesi. Februarens. Meitenes izbaudiet...Tieši tik tīko domāju ka ne izbaudīju punča laiku. Un nu laiks skrien vēja spārniem. Apsveicu visas.

Krustnaglina86

Sveicieni no 2019. Gada februāra māmiņas

Manai peciņai 3 mēneši! Izbaudiet savu grūtniecību un no sirds izgulieties...

Es pie jums. Pēd.mēn- 29 aprīlis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391739