Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

FEBRUĀRIS 2020 :))

Carbonara

Meteo
Kā tev hcg, progesterons? Man uz 30to datumu 170hcg, 70 progesterons.

Meteo
Man loooti lidzigas sajutas - krutis sapigas un jau par kadu pus izmeru lielakas, nogurums - pecpusdiena/vakaros viegli iemiegu uz diendusu, ja vien ir izdeviba. Ik pa laikam velk vedera lejasdalu. Ir karstuma vilni. Vakar vakara ari slikta dusa palika un vakarinu saturu izvemu

Meteo

SliktaSkola

Man hcg bija jau 832, pg tad nenodevu.

Papildināts 04.06.2019 21:18:

PositiveVibes
Man šodien dīvaini ar sajūtām - it kā nedaudz šķebina.

Labrit! Man jauna “baža”. Nakti parasti gulu uz vederu un pamaniju, ka reizem kaut ka pastiepjot kaju loti sapigi ieduras viena vai otra olnica (nu vai vismaz taja rajona). Tada asa, krmpjaina sape, kura uzreiz pariet, kad pamainu pozu. Uzrakstiju sms savai ginekologei, vina teica, lai vairak uz vedera negulu un dzeru magni. Ok. Vakar pirma nakts, kad gulu uz sana. Un gribu pagriezties uz muguras, lai apveltos uz otra sana. Griezos ta, ka vispirms kermena augsdala un tad gribeja kaut ka kajas pieraut un tik sapigi ieduras vedera. Tiesam tada asa sape kaa ar nazi, netalu no nabas. Un kadu mirkli ari noturejas uzreiz nepargaja. Saprotu, ka asas sapes parasti ir uz SA, bet pa dienu man tadas nav. Tikai nakti. Un ari ne katru nakti. Citreiz 1x sajutu, citreiz 2x, citreiz nav. Nezinu ko domat par so.

Mums būs bēbis februāra sākumā lūgšu pievienot arīmani

mamzele87

Sveiciens no Simtgades februārīšiem Lai mierīgs gaidīšanas laiks un lai skaista tikšanās februārī!

Aizdošos nodot hcg un prog, jo vakar parādījās asiņaiņi izdalījumi. Burtiski 4 pilieni. Bailes lielas, uzskaitē vēl neesmu. Calkulātors rāda 5 ned. un 3 dienas.

Papildināts 06.06.2019 07:41:

PositiveVibes Kā jums? Nesāp vairs?

Meteo

SliktaSkola
Turēšu īkšķus, lai viss būtu labi!

Meteo
Paldies!

Sveikas. Diemžēl mans pg ir nokrities līdz 44 (no 70), hcg izauga vien līdz 700 (no 170) nedēļas laikā. Došos uz slimnīcu. Tomēr smērēšanās nebija nejauša. Nākošreiz tik ātri nekļūšu tik cerīga.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18391739