Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēlos strādāt arī par muzikālo auklīti.

Burvestiba

Labdien. Mīļa, sirsnīga un iejūtīga auklīte, kas uzklausa katra bērna mazos sirdsstāstus vēlās strādāt kādā jaukā ģimenē Rīgā vai Rīgas rajonā. Uzreiz saku, ka man nav auklītes sertifikāta, bet ir divas vidējās mūzikālās izglītības- viena ar mūzikas novirzienu, viena vidējā profesionālā mūzikā un nepabeigta augstākā kā mūzikas skolotājai. Piestrādāju pa vakariem studijā Music Mill, kur pasniedzu mūzikas teoriju, solfedžo un vokālās nodarbības. Ļoti mīlu bērnus, patīk vest pastaigās un ja bērnam ir interese, tad ar vecāku atļauju varu aizvest uz kādu koncertu vai pasākumu. Varu bērnu pieskatīt arī pie sevis mājās, tuvumā ir Mežaparka bērnu rotaļu laukums, kur bērns var spēlēties.
Profesionāli un kvalitatīvi pasniedzu vokālās, solfedžo, mūzikas teorijas privātstundas bērniem un pieaugušajiem. Sagatavoju bērnus mūzikas skolām, palīdzu pieaugušajiem un bērniem sagatavot koru repertuārus, esmu ļoti pacietīga un iejūtīga atskaņojot diktātus, mācot sadzirdēt pakāpes. Varu palīdzēt īsā laika posmā koristiem iemācīties lasīt no lapas notis. Nodarbības notiek Lomonosova ielā 1, Music Mill studijā. Izbraucu arī privāti pie audzēkņiem, bet mājās noteikti ir jābūt vai nu sintezātoram vai klavierēm.
Pasaules slavenā Adele ar ļoti krāsainu balsi. Balsi virza galvas, krūšu un vēdera kupolā. Balss ir kā spuldzìtes kvēldiegs, kuru ar maigu ataku sākam ieskandināt, piesildot, gluži kā kvēldiegs spuldzīti, savu ķermeņa telpu- trīs galvenos dobumus - galvas, krūšu kurvi un vēderu. Ķermeņa telpa ir pilnīgi visā ķermenī, tā ka, ja dzied, tad skan vibrē nervi pat pirkstu galiņos. Izpludinot savu balsi pa visu ķermeni ar sajūtu palīdzību, kas rodas uz nervu bāzes mēs patīkami sasildam visu nervu sistēmu-ar balsi mēs sasildam ķermeņa nervus, tāpēc pēc dziedāšanas jūtamies labi un pozitīvi uzlādēti. Novēlu katram sākt vismaz mēģināt dziedāt.
Pasaules slavenā Šēra-Cik skaista kupla alta balss, dziedot izmanto pilnīgi visu ķermeni. Es vokālista ķermeni salīdzinu ar čellu, kas ir līdzīgs cilvēka ķermenim- stīgas ir balss un čella kupols ir cilvēka rezonējošais ķermenis. Šeit apvienojas visi nervu rezonātori, muguras un vēdera apkārtmērā no apakšas uz augšu, krūšu un galvas tonis- pilns balss stāvs. Ideāls vokāls. Vienā no manām mīļākajām dziedātājām. Strādājiet ar sajūtām, uzlieciet abas plauksas uz galvas un dziedot sajūtiet vibrāciju visā galvā, tad uzlieciet rokas uz krūtīm un caur traheju vadiet savas balss skaņu uz krūtīm, sajūtot vibrāciju turot plaukstu uz krūtīm. Šādā veidā izpludiniet savas balss skaņu pa visu ķermeni. Uzliekot rokas uz vēdera, cenšaties sajust savas balss vibrāciju. Un tā visā ķermeņa korpusā ieskandiniet nervu rezonātorus, attīstot plašu kuplu un tembrāli, krāsu bagātu savu individuāli skaisto balsi.
To Jums iesaka vokālais pedagogs Baiba Baiža, kura ir skolojusies pie tādiem ievērojamiem pedagogiem kā Natālija Kozlova, Andrušēvica, Dzintra Blūma, Dace Balode, Elga Tiltiņa, Andis Pētersons, Anita Kārkliņa, Sandra Buongrazio no Itālijas, Lilija Greidāne, Jānis Misiņš, Ausma Sprince Andrejeva, Marlēna Burkovska-Dravniece, Ilga Millere, Arvīds Platpers, Alda Šeļegovska, Helēna Lazarēviča, Māra Marnauza, Laimrota Kriumane, Irina Direktorenko. Un atcerieties, ka neviens instruments neskan vienādi, tāpat arī cilvēka balsis ir atšķirīgas. Ir smalkāki instrumenti- pirmās, otrās vijoles, un zemāki kuplāk- čelli, alti un katrs instruments ar savu īpatnēju skanējumu. Tāpat nekopējiet neviena cilvēka balsi, jo Jums pašam vai pašai ir tieši jūsu īpaša skaista un krāsaina balss. Lai veicas atrast savu kuplo balsi.
Noklausieties Christina Aguilera-Something's Got A Hold of me. Šeit var redzēt, kā Christina Aguilera iztrakojas dziedot ar pilnīgi visu ķermeni. Fantastiska dziesma. Klausoties iesūciet ar sajūtām savā ķermenī viņas balss stāvu. Dzied no paša mazākā kāju pirkstiņa līdz pat pēdējam matu galiņam. Fantastiska sajūta izbaudīt visu balsi skanot pa visa ķermeņa nervu šūniņām. Super.
Paklausieties Jessyie Norman-sieviete ar ākārtīgi lielu kuplu balsi. Dziedot ieskandina gluži tāpat kā Titto Gobi, visu ķermeni-galvas toni, krūšu rezonansi un vēdera dobumu. Viss ķermenis ir kā balss dobums, kuru mēs dziedot piepildam, satricinot visas nervu šūniņas. Un tikai izmantojot nervu sistēmu mēs varam pieskandināt savi ķermeni ar savu kuplo balsi. Brīnišķīgs dziedājums. Un man pilnīgi nav svarīgi kādā valodā gribiet dziedāt dziesmu, jo vokālais stāvs visiem ir viens, galvenais, ka protat saprasties ar mani latviski. Izbaudiet un nāciet dziedāt.


https://www.ss.com/msg/lv/work/i-search-for-work/nurse/dihlj.html


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392049