Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pierīgas rajoni- kurā dzīvot ģimenei?

colorfulll

Sveiki!

Interesē jūsu videolis.
Sākam skatīties uz Zemes pirkšanu mājas būvēšanai. Šobrīd domājam tieši par infrastruktūru/ skolu, b/d, pulciņu tuvumu, kā arī lai uz skolu varētu dotes ar sabiedrisko kad paaugsies.

Kādās lokācijās ieteiktu skatīties- no jūsu pieredzes?

Interesē Pārdaugavas puse.
Šobrīd esam ļoti ieinteresēti Mārupē. Bet kā ir ar Jaunmārupi (šķiet tomēr mallet patālu no rīgas), Piņķi, ķekava? Vēl kādas labas vietas? Tomēr gribās lai arī kādi zaļumi ir vairāk apkārt- tāpēc un imantu/āgenskalnu neaskatamies.

OremaD

Es gribētu Mārupi vai Piņķus.

Uz Ķekavu (un citam vietām uz to pusi) ir lieli sastrēgumi, reizēm pat brīvdienās diezgan lēni viss kustas uz priekšu. Līdz Ķekavai neiet rigas satiksmes autobusi. Jaunmarupe ir kādas 30 min bez sastregumiem no Rīgas centra (neesmu braukusi sastrēgumu laikā).

Cucamonga

Ozolnieki. Bet tur viss bezjēgā dārgs. Ir vilciens un nekādu sastrēgumu. Laba infrastruktūra.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

robchix

Es taa saprotu, ka peec definiicijas, nauda nav probleema? Galvenais ir vieta!

Galvenais laba vieta un nav svariigi cik tur taa zeme maksaa, vai vispaar zeme tur ir un vai kaads vispaar to tirgo?

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.
malacis

Bieriņi. Tāda latviska mazpilsētas sajūta

Vilciens 9 min un centrā. Mīnuss - gaisa kvalitāte. Divreiz gadā ventilācijai filtrus mainu, pilni ar sīkiem melniem putekļiem

Nauda nav galvenais priekšnoteikums. Protams neko lux nevajag, bet ja ir iespēja netaipīt, tad lokācija un zeme būs viena no tām lietām. Un tirgo jau pārsvarā visur- cik skatīts internetā, kā arī dzirdēts no speciālistiem.

Katram savs

colorfulll
Nauda nav galvenais priekšnoteikums.
Tad jau Jūrmala. Man paziņa dzīvo ar diviem bērniem, ir ļoti apmierināta.

Katram savs

Tad jau Jūrmala.

Jūrmala šķiet tomēr par tālu no Rīgas. Gribās tuvāk.

Mums ģimenes (vecāki) abiem dzīvo pie Tukuma- visiem lielas mājas un daudz zemes- tad jau tur būtu ērtāk- vecvecāki tuvāk bērniem

Jūrmala šķiet tāda- gan tālu no vecvecākiem ,gan tālu no Rīgas.

Uz Kekavu noteikti nee, nevajag noslogot jau taa piebaazto trafiku. Un klases a,b,c,d,e,f katraa teju pa 30 skoleeniem. Ne, nē, skatiet citā virzienaa. Krievu gan te nav, latviska vide.

Papildināts 09.06.2019 09:45:

Cucamonga
Vai vari man paskaidrot to Ozolnieku fenomenu? Nē, nu ir ok, guļamrajons. Caurbraucot, nekas taads wooow.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392055