Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apakšveļa mazulim

Catherine

Catherine

Kur jūs pērkat apakšveļu mazuļiem?

Atceros, ka agrāk Bērnu pasaulē bija veikaliņš, kur tirgoja Igaunijā ražotu apakšveļu bērniem. Vai tas veikals vēl ir?

Varbūt kaut kur tirgo Latvijā ražotu apakšveļu bērniem?

kristine35

Rimi arī ir bērnu veļa.

Es meitiņai sûtu no Next. Super kvalitāte, mazgājot neviens diedziņš nekad nav atiris, nezaudē formu - praktiski nenovalkājamas apakšbikses.

Catherine

Rimi arī ir bērnu veļa

Pareizi, par šo biju piemirsusi. paldies par atgādinājumu, noteikti paskatīšos

FirstAustria

Sūtu Aliexpress. Redzēju, ka Pepco arī ir un pat sanāk lētāk nekā Ali, bet nezinu par Pepco kvalitāti. Ali esmu pārbaudījusi, pēc ntām mazgāšanā nezaudē formu, vienīgi mazliet pabalē krāsas.

BabyStore ir Latvijā ražota bērnu apakšveļa, pidžammas. Un pie Bērnu pasaules ir veikals uz Barona ielas, kur arī ir bērnu apakšveļa. Apakšbiksīšu komplektus izdevīgi pirkt Rimi, kur ik pa pāris nedēļām bērnu apakšveļai ir 30% atlaide. Kā arī Lindex, HM u.tml. ir bērnu biksītes piedāvājumā.

Pepco ir ok kvalitāte apakšveļai

Catherine

Biju Babystore. Patiešām Latvijā ražota apakšveļa un par labām cenām.

Biju arī Rimi. Kvalitāte likās laba, bet tur tikai no pusotra vai divu gadu vecuma bija apakšveļa - izmērs 86-92.

Ieva_L

Pērku Pepco, viss kokvilnas, cena laba, kvalitāte arī apmierina izmēru 92-98. Bet ir redzēti arī mazāki.

Celestiall

Catherine
Nesen gāju tieši pirkt 92.izmēram, bet netīšām paņēmu 122/128. Tā kā ir arī lielajiem

Papildināts 27.06.2019 17:02:

Pārlasīju, mana kļūda. Runa ir, ka nav mazāku...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392119