Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Matu kraasa.

Saskija

Daamas, labriit! visu savu apzinaato dziivi esmu kraasojusi matus, godiigi sakot pat iisti nezinu kaada ir mana dabiskaa matu kraasa jo pedeejos 22 gadus vienmeer esmu kraasojusies.Tagad nu ir uznaacis dullums ataudzeet dabisko matu kraasu( vajadzeeja jau agraak) , pagaidaam esmu tikai celja saakumaa, peedeeja matu kraasoshana bija pirms trim meenesiem.Mati liidz pleciem, jaaataudzee no tumshaakiem uz gaishaakiem.

Kaa Jums ir gaajis??

MelnaKafija

Kas tiesi visa taja procesa tevi interese?

Interesee pieredze kaa gaaja ataudzeshanas procesaa.Tas jau ir taads pacietiibas paarbaudiijuma pasaakums

kitcons

Nesanāca. Nokrāsoju šķipsnas. Ataudzejusi biju līdz ausīm savus. Tomēr sirmie deva par sevi zināt, kuru eksistenci nenojautu kamēr krāsoti tika.

Tie sirmie mani ari biedee

Saskija
Nekas nesanāk ko sirmie pilna galva un ta vaira nav dabīgā krāsa,kas attaug ,bet reāli sirmi mati

Pinotage

Pilnībā neesmu ataudzējusi, bet sāku ar balināšanu un nokrāsošanu saknēm līdzīgā tonī. Kad paauga, ieliku blondas šķipsnas, lai mazāk izceļas krāsotā daļa (dabīgie ir latvju pelēkie).

Indza

Pirms dažiem gadiem pilnībā ataudzēju savus matus. Nebija tā, ka vienā dienā nolēmu - vot, tagad ņemšu audzēšu dabīgos matus! Sakrita vairāku apstākļu kopums: biju stāvoklī, 10 gadus ilgajā šķipsnu periodā mati bija diezgan pamatīgi sabojāti un griezums bija apnicis, bet neko citu izdomāt nevarēju. Arī mana tā laika friziere nebija radoša ieteikumos. Kamēr domāju ko iesākt, ataugušais gabals kļuva arvien lielāks, līdz izlēmu, ka lai aug vien. Ik pa laikam gāju noīsināt krāsoto daļu. Neteikšu, ka bija baigi smuki, noteikti bija ļaudis kuri domāja, ka nekrāsoju matus kādas māņticības vai naudas trūkuma dēļ bet mani nesatrauc nekas, ja esmu ko nolēmusi. Piedzima bērns un ap viņa 10 mēnešu vecumu nogriezu pēdējos krāsotos galus. Tie bija īsākie mati kādi man dzīvē bijuši un pelēkākie kopš 15 gadu vecuma, bet man ļoti patika. Kādu gadu staigāju tāda dabiski pelēka, tad nomainīju frizieri un matus atkal krāsoju.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Tulip

Saskija

Šim vajag pacietību un vēlreiz pacietību. Es ar savas krāsas ataudzēšanu ņemos jau 11 mēnešus, savējie izauguši apmēram par 18/19 cm. No sākuma arī bija mazliet bail par tiem sirmajiem - a ja nu pēkšņi parādīsies arī tādi, bet nē, pagaidām nav. Ir doma pēc vasaras nogriezt to, kas savulaik krāsots ticis- līdzīgi kā Indza izdarija- tā, lai paliek tikai savi.

Conejito

Aiziet pie laba kolorista uz konsultāciju. Noteikti var kaut ko darīt, lai vismaz daļēji noņemtu esošo toni un piekrāsotu max tuvu dabīgajam. Lielākā daļa mūsdienu krāsošanas metožu veidojas kā krāsu pārejas vairākos toņos un nemaz netiek liktas līdz pašām saknēm. Līdz ar to mati ataug dabiski un nav redzama līnija. Tikai tie sirmie - to varēs redzēt tikai, kad ataugs, cik īsti traki ir.

Papildināts 11.06.2019 22:58:

https://www.facebook.com/FrizetavaNr.9/

Aizej pie šīm dāmām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392155