Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Matu kraasa.

Saskija

RunaaKaijas

Ja mati uz gaišo pusi, tad ar sirmajiem nebūs tik traki. Tas sirmums vispār nav nekas tik traks, es savus neslēpju ar visu to, ka mati tumši. Ar smuku griezumu tas pat var būt bonuss.

Daamas!

Nekaadu citu kraasu es likt pa virsu saviem matiem nevaru jo pedejos gadus matus esmu kraasojusi tikai ar hennu.Hennai paari neko dabuut nevar.Labaa zina ir taada ka ar katru mazgaashanu ari pati henna pamazgaajas aaraa tad nu mati dabiski paliek gaishaaki.

Bet vispaar kraasoshanu negribeetu, tieshi tapec ari velos attaudzeet dabiskos matus un atpuutinaat no jebkaadaam kraasaam.

Es vairs nevarētu dabiskos ataudzēt, jo nu jau sirmums diezgan iemeties, bet lai tev veicas

Indza

Man dabīgie mati ir tik pelēki, ka, ja arī tajos bija kāds sirmums, tad to redzēt nevarēja.

Lai veicas! Viss ir izdarāms, ja ir vēlme un motivācija.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

RunaaKaijas
Tas sirmums vispār nav nekas tik traks, es savus neslēpju ar visu to, ka mati tumši. Ar smuku griezumu tas pat var būt bonuss.
Baidos, ka diezvai.

Bet vispār, ja godīgi tās, kuras aiziet atpakaļ uz saviem pelēkajiem, lielākoties tomēr jau izskatās tādas kā noplukušas (pat ja nav sirmu matu un mati kopumā ok). Reizēm vēl nodomāju pie sevis, ka nu būtu kaut vai kādu gaišāku šķipsnu ielikusi vai vismaz kkādu tonīti.

Bet, ja autore tiešām to grib un sirmums nav aktuāls, tad jāaiziet uz kādu labāku salonu, kur izņem ārā veco krāsu un nokrāso max līdzīgu sakņu tonim. Un pēc tam jau tikai gaidīt.

Indza

Ar smuku griezumu tas pat var būt bonuss.
Es arī tā domāju. Dabisks un kopts izskats vienmēr ir bonuss, bet ir jāprot sevi pārliecinoši "nest", citādi tiešām var rasties tāds noplucis iespaids. Protams, ja tas vispār ir svarīgi.

Tipse

Es arī šobrīd pilnībā ataudzēju dabīgo matu krāsu (lv pelēkbrūna, bija daudzus gadus balinātas un tonētas šķipsnas) Lasu un mans gadījums līdzīgi kā Indza.

Kamēr domāju, ko darīt, tikmēr daļa jau atauga Man augšanu ļoti veicināja arī diždadža eļļa. Visgrūtākais bija brīdis, kad mati bija atauguši tādā acīmredzami nekoptā garumā, bet kad pārauga līdz ausīm, tad jau pat likās ok, izskatījās kā ombre. Šobrīd esmu apmierināta, mati veselīgi un pie friziera var labi ietaupīt.

Kamēr zīdainis vēl mazs, droši vien ērtāk būs palikt pie dabīgajiem, bet uz nākamo vasaru gan gribētu kaut ko mazliet gaišāku.

Pēdējās izmaiņas: Tipse, 12.06.2019 13:17.

Indza

kad pārauga līdz ausīm, tad jau pat likās ok, izskatījās kā ombre.
Jā, man kāds reiz pat izteicās cik labi izskatās tāds tonējums. Pēdējos pāris cm krāsotos galus nogriezu kad mati bija apmēram plaukstas platumā zem ausīm. Pēc tam audzēju garākus.

vecmāmiņš

Tēmas autorei neder pabalināt šķipsniņas ar hennu krāsotiem matiem to nevadzētu darīt. Tā nav ka nevar pārkrāsot, bet ir jāātrod matu krāsa kas ar to tiks gala bez zaļa toņa. Iesaku vienkārši ataudzēt.

RunaaKaijas

reitings
uzskatu to par reālu smadzeņu izskalotību sabiedrībai. Vēl smagāk ir, ka mēs kaut kādus tāda veida standartus kā sievietes uzliekam viena otrai ar tekstiem "varēja jau to un to izdarīt". Koptība nenozīmē visu sevi nokrāsot - matus,seju, uzacis, nagus utt. Tās ir dekorācijas un, ja patīk, uz priekšu. Bet tāpat kā tīri, dabīgi nagi nav nekoptība, tā arī dabiskā matu krāsa tāda nav.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392155