Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Matu kraasa.

Saskija

S.Kamis

Nolemjot pāriet uz savu matu krāsu, frizētavā nokrāsoju matus maksimāli līdzīgā tonī dabiskajam. Tiesa, izdevās ar kādu otro vai trešo reizi, jo izrādījās, ka īstā matu krāsa ir daudz tumšāka, kā pirms padsmit gadiem, kad pēdējo reizi to redzēju.

Nu jau vairākus gadus pie frizieres eju tikai veidot griezumu, no paziņām ik pa brīdim saņemu komplimentus par veiksmīgi izvēlētu matu krāsojumu.

RunaaKaijas
uzskatu to par reālu smadzeņu izskalotību sabiedrībai.
Es domāju, ka to roc pārāk dziļi, man tas ietilpst vienkārši smuki/nesmuki kategorijā. Un būsim godīgas, sirmi mati nevienu jauneklīgāku nepadara. Un man gribas justies smukai un jauneklīgai, kā arī patīk cilvēki, kas tā izskatās. Tas arī viss. Citiem acīmredzot ir savādāk.

RunaaKaijas

Tātad nevis diezvai, ka tas var būt bonuss, bet tev personīgi nepatīk.

Nu bet viss forums jau sastāv no personīgiem viedokļiem, un viedoklis jau pēc būtības ir personīgs.

Lolii

Es pēdējos pāris gados arī pārgāju uz dabīgo krāsu, jo bija uz gadu jābrauc prom un zināju, ka negribēšu tur iet krāsot. Pirms braukšanas nokrāsoju matus maksimāli tuvu dabīgajam tonim, principā bija ok, kāds mazs brīdis bija neveikls, bet kad krāsotie paaugās un saulē izbalēja, vispār ļoti smuki uzskatījās.. Tagad ir tikai savējie, ir daži sirmi mati, bet tā kā man pašai ar gaišu atspīdumu, tad neredz. Ir ok, šad un tad saņemu kompilmentus par smuku toni, tāpēc noplukusi nejūtos

Šobrīd mans moto ir- kamēr nav pilna galva sirmu matu, un nav jākrāso piespiedu kārtā, pastaigāšu ar dabīgiem.

Vaarna

Es gan nolēmu ataudzēt nevis tieši dabīgos matus (jo kaut kur pa kādam sirmumam ir), bet krāsot ļoti tuvu īstajai matu krāsai. Daudzus gadus krāsoju ļoti tumšus (3-4-5 N° paletē), pie tam gribu dabūt nost sarkanumu no hennas. Frizētavā man tagad krāso ar 6.numuru (toņi jaukti, man šķiet, ka pelnu arī ir klāt), tikai saknes, bet beigās izpludina visā garumā. Man neieteica ņemt ārā krāsu, bet gan saudzīgi un pakāpeniski veidot pāreju. Izskatās ļoti labi, manuprāt kaut kur galerijā vēl laikam bilde stāv.

OremaD

Es arī kādus 3-4 gadus staigāju savā dabīgajā tonī (vnk nokrāsoju, jo man Latvijas pelēkie, pirms tam bija blondi), bet ar laiku sapratu, ka man ne visai - pārāk pelēka. Tāpēc atgriezos pie blondiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392155