Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Delfu maksas raksti

Undomiel

Undomiel

Izbesīja Delfi. Nu jau sākuši likt par maksas rakstiem ne tikai rakstus par fizioterapeitiskajiem teipiem, bet arī teātra recenzijas

Nerunājot par sabiedriski jutīgām tēmām (vardarbība ģimenē, bāreņi un citas), kas jau ilgāku laiku ir maksas saturs. Sagribējās pakašķēties par šito.

zumza

Dajebkas no to maksas rakstu satura ir unikāls, nekur citur neizlasāms? Da nu! Šķiram tālāk.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Undomiel

Nu to es saprotu, bet kāds pamatojums?

Un tie raksti, kuros runā par sabiedrībai tiešām aktuālām tēmām, kur, cik var nojaust, ir speciālistu viedokļi, varbūt padomi. Kāpēc tādus noslepenot? Un teātra recenzija? Laika ziņas arī drīz Delfos būs par maksu?

Charly

Latvieši jau nu gan ir tie kuri ies maksāt par kaut kādiem rakstiem. To rakstu tik daudz, ka es viņus lasītu tikai ja man par to maksātu.

rojs2

njā, nācies secināt, ka liela daļa ir maksas, bet nu neko, negrasos maksāt, tad jau drīzāk laikrakstu nopirkšu.

Here lies a complete and utter psychopath.

Undomiel
Nu beidz. Tiešām domā, ka tur kaut kas tāāāds tajos rakstos? Eju uz citu portālu un viss.

Ljoljix

Netaa kopsumaa ir tik daudz info, ka lai PIRKTU delfi rakstus ir jabut pilnīgam idiņam.

Undomiel

Nu man Delfi agrāk tieši ar to patika, ka var atslēgties no darba un palasīt dažādus rakstus, tenkas, receptes, kaut kādus nopietnus versiju rakstus. Nav jārakņājas pa netu vai specifiskiem forumiem. Puslīdz viss bija vienuviet. maksāt es pat netaisos, prātā nenāk.

Ljoljix

Undomiel
bet labakais jau tas- ja jau vini taadus maksas rakstus ir uztaisījuši- tas nozīmē ka ir vērts, ka ir dafigā garīgi atpalikušo kuri tos pērk

magoņmaizīte Berta

Gan jau, ka šobrīd viņiem ir Cerība uz pirkšanu, kad Cerība nomirs, tad atcels.

Kaut gan, kaut kur tikko (vēl par velti) izlasīju, ka jaunā tendence esot - interneta saturs visur arvien vairāk par maksu. Ja nu vairs nebūs nekur nekā ko lasīt, ko tad?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392199