Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lūdzu, pieskatiet savus bērnus!

adatainis

adatainis

Man ir psihoproblēma un es netieku no tās vaļā. Viss notiek atkal un atkal /ieteica papļāpāt cālī/

Atpūtas vieta 333. "It kā glābējs" dabūja noklausīties pēc tam, ko es par viņu domāju.
Piepūšamās atrakcijas tur ir foršas un tur visi lēkā vestēs. Bet pašā karjerā visi peldas nekontrolēti. Un kā jau karjerā - tur ir bedres.

Sēžu, sūcu savu mohito un apdomāju vai peldēties. Garām panesas divas meitenes ap 7 un 5 gadi. Lielākā sauc: davai es tev iemācīšu peldēt un aizvelk mazāko uz dziļumu. Kad viņas 2x pagāja zem ūdens abas (viena otru slīcināja) - metos pakaļ. Lūdzos, lai man arī tur nav pāri galvai. Jo tad es nezinu kā es divas tur sazvejotu (es tik labi nepeldu).

Viss beidzās labi - sazvejoju, drusku paklepoja, drusku pavēma, drusku mani mēģināja paslīcināt (tur jau sākas cīņa par izdzīvošanu - tikt virs ūdens). Izmērcējos gan pamatīgi - iebridu ar visām drēbēm "līdz lūpai" Braucu mājās vīra maikā pliku Dē

Krastā sēdēja pāris veči ar aliem. Tiem likās, ka viss normāli. Adrenalīnā pat aizmirsu aizstiept aiz škirkām pie vecākiem, un pēc tam vecākus kaut kur aiz škirkām aizstiept. Piem. uz policiju. Gribējās "uzšaut ar žagaru". Vienkārši aiztriecu abas no ūdens un gāju pārgērbties...

Es visu laiku sevi šaustu, ka neizdarīju visu. Neaizstiepu, neuzšāvu. Vecmamma teica, ka ilgi vēl netikšu vaļā. Jo varēju tak nesazvejot...

staigulis

...instinkti... ta tas stradā... nedaritu, būtu juška vēl sūdigāka... dusmas palika, zinām šada tipa stastus... toties vari sev mierinat, ka izdariji visu ko vareji..varēja but citadak... neapjuki...

...nedomā, kas NEBIJA, skati - ko VARĒJI!...

Pēdējās izmaiņas: staigulis, 12.06.2019 23:19.

Sometimes darkness can show you the light...

Šis arī labs

Kad palasu tādus tekstus, nudien tādiem gribas uzšaut pa pauri, lai iebīdītu smadzeni pareizajā gultnē. Vecāki vēl saucas.

Терпение и труд-все перетрут.

Kaut katram šitādi sargeņģeļi blakus gadītos..

staigulis

..iedzer kadu nomierinšsu teju vai ko citu... adrenalina deva laikam bija pārak liela... smadzenes meģina sagremot...

ps. dažkart liela stresa stavokli (panikas lekmē) cilveks var kļūt neprgnozejams... var palikt kā "sals stabs" un nezinat pat, vai vinam ir/nav bērnu...

Sometimes darkness can show you the light...

adatainis

Es jau todien iedzēru daudz nomierinoša grādos... Bet galvā atkal un atkal to pārspēlēju.Vīrs ar bērnu bija kādu 20m attālumā, un, ja nu man tur būtu pāri galvai? Un, ja nu es kādu nesazvejotu...

Sta, viator!

adatainis
Tu esi malacis! Kaut vairāk tādu cilvēku. Jo katru gadu tomēr kādam tā nepaveicās, kā "tavām" meitenēm.

Nav vērts darīt labi to, ko nav vērts darīt vispār.

Slīkšanu daudzi nespēj atpazīt, jo īsta slīkšana neizskatās tā, kā rāda filmās. Līdz ar to es apkārtējos nevainotu tikai par neglābšanu.

Par situāciju kopumā - nav komentāru.

pelēkais nezvērs

Garām panesas divas meitenes ap 7 un 5 gadi. Lielākā sauc: davai es tev iemācīšu peldēt un aizvelk mazāko uz dziļumu. Kad viņas 2x pagāja zem ūdens abas

To sauc par dabisko atlasi.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392239