Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Krāpniecība

briize

Cik reāli ir atgūt izkrāptos naudas līdzekļus par pirkumiem internetā, kurus neesi veicis? Situācija sekojoša - šodien atklājām, ka no vīramātes (pensionāres) bankas konta ir pazudusi nauda. Bijuši 2 darījumi /pirkumi no Amazon, valūta usd, tas ir viss ko konta izdrukā redzu. Protams, darījumus uzreiz apstrīdēju, bet cik reāli ir kaut ko atgūt, ja šie "pirkumi" notikuši 4.jūnijā? Banka rakstīja, ka 10 dienu laikā sazināsies, bet nesaprotu, ko lai cilvēkam saku, jo viņam tie pazudušie 110 eiro ir liela nauda.

Turks

Diezgan reāli vai pat ļoti reāi, jo gan VISA, gan MC maksājumu karšu turētāji ir labi pasargāti pret krāpniecību. Protams, ir nianses, kas var ietekmēt iznākumu, kā piemēram 3D Secure. Man gan šķiet, ka Amazon 3D Secure neizmanto.

Jāgaida ko banka teiks, bet es teiktu, ka ir ļoti ticams, ka naudu atgriezīs.

Buržuāzijas diskrētais šarms.

Visticamāk, ka banka naudu atgriezīs atpakaļ. Protams, pensionāram liela nauda, bet kāda situācija ir, tāda ir.

Терпение и труд-все перетрут.

briize
Interesants ir fakts, ka krāpniekiem vispār bija šīs konkrētās kartes dati. Lai iegūtu un nozagtu kartes datus, tie kaut kur ir jāievada. Vai pensionārs iepērkas internetā jeb ir bijuši pirkumi ar karti ārzemēs ceļojuma laikā?

MarMar

laila65
Varbūt mazbērni vai citas personas tikušas pie kartes datiem.

MarMar
Es arī par šo iedomājos, jo diemžēl tādas situācijas gadās, ka bērni un mazbērni iztukšo vecīšu kontus, jo PINkods akurāti blakus kartiņai plauktiņā ...

Lai iepirktos internetā nevajag pat Pin kodu, vajag tikai kartes numuru, vārdu, derīguma terminu un tos cipariņus otrā pusē.

adatainis

1. Karte ir jāslēdz pirkumiem internetā.
2. Jāmaina karte
3. Ja būs neautorizēts darijums, tad atdos naudu.

laila65
Tur jau tā lieta, ka šo karti izmantoja tikai 1x mēnesī, lai noņemtu pensiju,nekur citur. Esmu 300% pārliecināta, jo karte visu laiku stāv pie manis.

Situācija gan ir atrisināta un nauda atgriezta, tik teica, ka banka varot sazināties izmeklēšanas gaitā.

Un kas ir pats bēdīgākais - šādi gadījumi kļūst samērā bieži un bankas darbinieki paši vēl nav sapratuši kā ir notikusi krāpniecība.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392243