Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Runā ar sevi

change

Situācija - vecs cilvēks, regulāri skaļā balsī runā ar sevi, drīzāk lamājās par vienu un to pašu tēmu. Ja aizrāda, tad dusmojās. Nav tā, ka tā tēma skar ļoti personīgi, drīzāk ir līdzās. Visādi citādi adekvāts, ja neskaita pāris lietas, ko var norakstīt uz vecumu. Vai laiks uztraukties? Nelikties ne zinis? Varbūt tas ir kādas vecuma kaites priekšvēstnesis?

lunatka

Neirologs, psihiatrs.

Neies, viennozīmīgi, mūs pašus aizsūtīs pie psihiatra. Bez šī viss ir normāli. Bet nu katru nedēļu, 2x nedēļā aiziet. Ko es gribu? Varbūt dzirdēt līdzīgu pieredzi un saprast uz ko tas velk, bet, protams, gribētu, lai tas ir viens putns, kurš nesasauks pārējos.

Selma

Ir cilvēki, kas sarunājas ar sevi skaļi. Protams, vienatnē. Ja to dara publiski un vienalga,vai apkārt ir cilvēki vai nē, tad gan varētu satraukties.

change
Es neesmu ārsts un nevaru pateikt, uz ko tas velk, bet mana māte tā dara un viņai ir vaskulārā demence. Pati viņa nepamana, ka runā skaļi.

Basteta

Man pazīstamam cilvēkam tā bija pirmā demences pazīme. Arī viņa dusmojās, ja aizrādīja. Citādi kādu laiku bija labi, bet pēc tam demence attīstījās tālāk. Dusmojās tāpēc, ka neticēja, ka skaļi runā, bet to neatzina, tāpēc izklausījās, it kā zinātu un speciāli darītu. Viņa uzskatīja, ka varbūt pāris vārdus nejauši pasaka, bet patiesībā tās bija tirādes pusstundas garumā. Bet es neapgalvoju, ka visiem ir vienādi, protams. Tomēr, ja tas ir kaut kas jauns un agrāk nav tā bijis, tad pie ārsta ir jāved cilvēku, var arī mājās aicināt. starp citu, ja pacients atsakās braukt. Tur uz vietas tad viņi redz, sevišķi, ja saceļ histēriju par ārsta klātbūtni, cik adekvāts cilvēks ir.

I'm growing with the land, time has taken my hand. Transdermal celebration.

Ween

Paldies, meitenes, bija aizdomas, mēģināšu kaut ko darīt lietas labā, vēl nevaru iedomāties - kā. Jo vienā dienā savā nodabā nolamā cilvēku pēdējiem vārdiem, pēc pāris dienām saka, ka vispār nevienu vārdu par viņu nav teicis, pārējie ķerti. Tā demence, cik lasu, ir biedējošs faktors.

Pamēģiniet arī nomainit zāles, jo reizēm blakusparādības ir kā demenances pazīmes.

PelePele

Es skałi sarunājos ar kaki, vińš pat atbild. Nu “ kakiski”, protams. Nez man ar vajag dakteri? Ā, dažreiz runāju ar kaimińa suni.

Ljoljix

PelePele
es ari runajos ar majdzivniekiem. ar augiem arii. citreiz pati ar sevi arii kad kaut ko dikti plaanoju vai skaitu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392259