Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik ilgi gaidījāt?

bitite_13

Sveikas! Interesē pieredze otrajās dzemdībās! Cik ilgu intervālu starp kontrakcijām gaidījāt, pirms braucāt uz slimnīcu? Gribas pēc iespējas ilgāk pa mājām padzīvoties.. Bet tā kā otrajās dzemdībās viss var notikt arī ātrāk, tad varbūt padalaties pieredzē!

Gruti pateikt, jo ļoti individuāli. Pirmas kopumā bija 4 h. Nu un otrās no sāpēm līdz bebim uz punča nepilna stunda. Savukārt trešajās no sāpēm līdz bebim 12 h. Sāpes bija regulāras visās ik pa pāris min. Jāmēģina ieklausities savā ķermenī.

Tas ir loti indviduali.Es braucu uzreiz ,ka nogaja udeni man ta bija drosak.Pirmas riteja 14h otras 6h (ierosinatas)tresas 8h.Taka ne viener katras nakamas dzemdibas ir atrakas.Gadas visadi.

FirstAustria

Braucu uz slimnīcu, līdz ko nogāja mazliet ūdeņi. Atvērums jau bija 4cm.

aigucha

Otrajās dzemdībās uz slimnīcu braucām, kad kontrakcijas bija ik 5min starplaiku. Braucot kļuva ik pa 3 min, un iebraucot slimnīcā bija jau 8cm atvērums. Tas tiešām ir individuāli. 1.pēc ūdeņu noiešanas bija ap 10h (kopš kontrakciju sākuma-8h, jo tā kā ūdeņi bija dzidri, uz slimnīcu posāmies, kad sāpītes bija ik pa 10 min, tas viss ik pa laikam sazvanoties ar vecmāti. 2.dzemdības kopumā kopš kontrakciju sākuma ilga 3h27min, ūdeņus pārdūra pie pilna atvēruma. 3.dzemdības ilga 5h 10min kopš kontrakciju sākuma(tusējām mājās, kamēr mājinieki jau bija ļoti nobažījušies, jo kontrakcijas sākās ik pa minūtei un lika doties uz slimnīcu.,Labi, ka tā-ieradāmies ar pilnu atvērumu un pēc nepilnas stundas mazulītis klāt). Jāskatās pēc savām sajūtām. Bet pārāk ilgi mājās ari nevajadzētu būt, mazums bēbis ir ašs.

Hiacintte

Neko negaidīju, pirmās bija ātras, otrâs tāpat vadlīnijas iesaka doties, kad ir 5min starplaiki.

FirstAustria
Interesanti tie organismi ar savu dažădību, es tusēju vēl pa mājām bez sāpēm ar 5cm atvērumu, nedēļu

Airona

Tur nav vienas receptes visām. Man otrās sākās, kad naktī pamodos no sāpēm un tad jau nākamās sekoja pa 5-4 min. Protams, uzreiz braucām uz slimnīcu. Iestājoties atvērums bija jau 8cm. No pamošanās līdz bebim pagāja 2,5 h. Sanāk, ka sākuma daļu nemaz nejutu, mierīgi gulēju.

Katrai tiešām ļoti dažāda pieredze! Centīšos ieklausīties savās sajūtās!

Norma Džīna

Sveikas! Interesē pieredze otrajās dzemdībās! Cik ilgu intervālu starp kontrakcijām gaidījāt, pirms braucāt uz slimnīcu?

NU baigi uzmanīgi ar šito! Es pēc pieredzes ar pirmo bērnu, pie otrajām dzemdībām gribēju pēc iespējas visu dabiskāk un pēc iespējas ilgāk pa māju. Rezultātā- kontrakciju sākumu- īsti takā nesapratu, vai ir , vai nav, vai tikai viltus trauksme un sakāpinātas smadzenes. Tad nogāja ūdens un sākās ļoti intensīvas kontakcijas un tā kā man slimnīca ir 70 km attālumā, tad slimnīcā ierados mēdējā mirklī un es jau vairs nezināju kā tos divus gaiteņus un liftu pārvarēt. Tūlīt pat nonācu uz dzemdību krēslu un dzemdēju rišainā blūzē (kāda biju ieradusies tāda dzemdēju), bez pārģerbšanās un dokumentus ,kurus sagatavo pirms dzemdībām man rakstīja pēc dzemdībām.

Supermamma4

Es zvaniju ātrajiem tiklīdz sapratu ka kkas notiek,jo līdz slimnīcai stundas brauciens. Būtu 5min vēlāk ieradusies slimnīcā mazā būtu piedzimusi mašīnā.

Papildināts 14.06.2019 10:12:

Aizveda līdz dzemdību zālei nestuvēs,nevarēju celties lai bērns neizkrīt

Papildināts 14.06.2019 10:13:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392281