Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik ilgi gaidījāt?

bitite_13

Norma Džīna Supermamma4

njaa.. tad pavisam raiti viss noticies!!

Es otrajās aizbraucu ar kintrakscijām ir pa 3 min un 5-6cm atvērumu. Bet tā kā man ir biezi augļūdens pūšļi, tad nojautu, ka bez ūdeņu duršanas tā lieta neies. Bet, kā daktere atvēra ūdeņus, tā sākās baisās kontrakcijas. Pie 4.sāku briesmīgi kliegt, likās, ka visas iekšas izraus. Atskrēja vecmāte ar dakteri, sīko knapi noķēra, ne cimdus paspēja uzvilkt, ne priekšautu uzlikt. Un tad pa durvīm ienāca anesteziologs man epidurālo taisī, par vēlu bija, lolojums jau šņurkākās pa vēderu no virspuses

No savas pieredzes es arī neieteiktu ilgi gaidīt un palikt mājās. Tās 5 min. starp kontrakcijām ir laikam optimālais laiks posties uz slimnīcu, ja vien slimnīca nav turpat aiz stūra. Mani arī vīrs pierunāja jau tajā 5 min. starplaikā sazvanīties ar slimnīcu un braukt, un pareizi darīja, jo bērns piedzima necerēti ātri.

Pirmais 21.00slimnica ar 4cm-3:33 klāt. (9h kontr) Otrais. Iebraucu ar pilnu atvērumu- pēc 23min piedzima.(3,5h) Priekšlaikus dzimusi gan. bez jelkādām pazīmem par ātrāku piedzimšanu.

Dzhii27
Kurà nedēļā piedzima mazais?

Lai dažādotu stāstus - braucu pie 4min (slimnīca 10min attālumā), 10cm, mazā piedzima vēl pēc sasodītām 3.5 stundām

bitite_13
33.ned.

sākumā domāju ka viltus kont. vieglas (salidzinot ar pirmajām+vel tas ka nu negaidiju tik ātri), bet tad kad iegāju dušā, sapratu ka īstās, saucu ātros aptuveni 1h brauciens ar ātrajiem līdz slimnīcai.

FirstAustria

Manā te Cāļa grupā vienai bērniņš piedzima autostāvvietā pie dzemd. namā, jo pārāk ilgi pa māju dzīvojās.

Brāļa sievai piedzima ātrās palīdzības mašīnā, jo arī kaut ko vilka garumā.

Tāpēc es braucu uzreiz, tādus piedzīvojumus negribēju

Tulpiite

Man saka noiet udeni un momenta klat bija kontrakcijas ik pa 5min. Neko, sakopos un braucam. Bija jau 7-8cm..

Orchidea

bitite_13
Varu dalīties ar trešo dzemdību pieredzi. Kopš pirmās kontrakcijas un 6cm 1,5h.

Ar otrajām nedalos, jo sākās priekšlaicīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392281