Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik ilgi gaidījāt?

bitite_13

picka

Kad mamma izteicās, ka otrās dzemdības mēdz būt straujas, līdz galam neticēju.

Kopš pirmo sāpīšu brīža līdz bebim uz punča pagāja 53 minūtes!!!

Otrās ir straujas.

Otrās dzemdības plkst 02:00 sākās ar intervālu 5min starp kontrakcijām ! Izbraucot no mājām ik pa minūtei, bet pusceļā precīzi 30sekundes. Viss notika ļoti strauji Pati negaidīju , lieki teikt, ka knapi paspēju Trešo reizi jau baidītos mājās piedzemdēt

picka

Jap ir ir. Un tāpēc es aplauzos trešajās braucu ar domu nu tā pa fikso aši un gatavs. A nekā, 12 h nomocijos. Tas ir 2x vairāk kā abas pirmās skaitot kopā. Atceros pat sadusmojos un prasiju vecmātei, nu ka tā var būt., piedevām, ka starplaiks starp dzemdībām tikai 2 gadi viņa teica ka trešās esot visneprognozejamakas.

Paldies jums visām, ka padalaties! Esmu 34. nedēļā un nu jau kādu 3.dienu ir asas, durošas sāpes lejā.. it sevišķi staigājot! tieši pirms 3 dienām izteikti noslīdēja vēders.. ļoti izteiktas tās saucamās BH kontrakcijas un pavelk arī vēderu šad tad.. cerams, ka tas viss neizklausās kā priekšvēstneši!

LadyLala

Otrās ir straujas.

Ne vienmēr. Ne visām sievietēm.

Es biju saklausījusies par otrajām kā ātrākām dzemdībām, bet man tā nebija. Sāpes sākās jau 22 vakarā, intensīvas, bet ļoti neregulāras, uz rīta pusi viss vēl pieņēmās spēkā, sākās regulāras kontrakcijas ik pa 5 minūtēm. Slimnīcā biju 6 no rīta, jau nomocījusies no sāpēm, likās - tūlīt dzemdēšu, bet, še tev, vilšanās - atvērums vien 3 cm. Mazā piedzima tik pusdienlaikā.

Savā ziņā nožēloju, ka biju saklausījusies un sacerējusies - būs ātras  dzemdības. Nebiju pilnīgi gatava, kad tas ieilga un izrādījās grūtāk kā pirmoreizi.

Tigre

Es gaidīju ar vecmāti norunātās 2-3 min starp kontrakcijām. (Slimnīca ļoti tuvu, un gribēju ierasties tikai uz finālu) . Nesagaidīju īpaši biežākus starplaikus par 6 min. Braucu,kad sajutu spiešanos. Labi,ka bērns nebija raķete. Principā šādi var arī nepaspēt.

Otrās nebija raķešu ātrumā 6 h kopš ierados slimnīcā, bet 5cm atvērums jau bija nedēļu, kontrakcijas katru tās nedēļas vakaru stipras, zinu, jo vecmāte veica mērījumus, bet še tev nekāds zibens ātrums beigās

Anna88

Arī man otrās dzemdības bija visātrākās. Sāpīgākas un straujākas, bet patīkamākas. Sākās ar sāpītēm, ap 21 biju slmīcā 00:15 bēbis jau uz punča. Ar trešo gaidīju, ka viss būs ātrāk, pa "iestaigātu taciņu", bet tieši trešās izrādījās visgrūtākās. Varbūt arī tāpēc, ka dzemdēju naktī un visa nodaļa likās tukša un klusa. Dzemdēju 22-23 jūnija naktī. Gan jau personāls gribēja atpūsties pirms Līgo nakts... Visu nakti prakstiski Bulduros pavadīju ar ārsti, kas ļoti palīdzēja, sarunājās. Pārējie kā skudriņas saradās kādu 10min laikā, pirms bēbis bija jau uz punča. Pa dienu dzemdēt noteikti kaut kā drošāk liekas, dzīvība apkārt jaušama... Ceturtās diezgan sāpīgas (kā jau dzemdības), bet ātras. Šobrīd bez divām dienām 37 pilnas. Ļoti sāpīgas treniņkontrakcijas jau kādu nedēļu, bet ne regulāras. Pagājis jau krietns laiciņš kopš pēdējām dzemdībām, tāpēc prātoju vai nebūs viss atkal kā pirmo reizi

Papildināts 20.06.2019 22:52:

Man nekad dzemdības nav sākušās ar ūdeņu noiešanu, tikai ar sāpem un arī tad man ne reizi kontrakcijas nav bijušas ar tik pārliecinoši vienādiem intervaliem, drīzāk esmu pēc sajūtām vairak vadījusies, ka liekas, ka būs. Apskaužu savā ziņā tos stāstus, kad aizbrauc jau ar 8cm atvērumu un viss fiksi un ātri.. Ir gadījies aizbraukt arī, kad vēl nav bijis īstais laiks

Regulāras sāpes sākās ap 03:00, sagaidīju 5min intervālus un braucu, ap 07:30 ierados slimnīcā ar 8 cm atvērumu un 08:30 piedzima. Sanāca perfekti. Negribēju atbraukt par ātru, nepatīk kad atvērumu pārbauda

didiii

1 naktii nogāja ūdeņi (iepriekš nekādas kontrakcijas, nekā. Pamodos ar sajūtu, ka laikam vajag uz wc). Tā kā bija pozitīvs streptakoks uz slimnīcu jābrauc uzreiz kā noiet ūdeņi.

Ieradāmies slimnīcā ar 6cm atvērumu, vēl pēc pusstundas jau pilns atverums un puika piedzima 3:34

Salīdzinoši ar pirmo, šīs bija ļoti ātras dzemdības.. Pirmās ilga padsmit stundas

Papildināts 21.06.2019 10:23:

Nepaspēju pat īsti dzemdību zāli apskatīt utt.. Kā nogūlos uz galda ap 2:30, tā tur arī paliku līdz piedzima puika

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392281