Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Joie ratiņi

Burkaans8

Burkaans8

Kāda pieredze?

UK ļoti izplatīti un bieži redzami! Pašai nav bijis, bet ir dzirdētas ļoti labas atsauksmes no latvietēm, kurām ir šie rati šeit iepirkti! Neviena nav sūdzējusies par kvalitāti, neko sliktu par šiem ratiem neesmu dzirdējusi. Galvenais, izvēlēties tādu modeli, kurš pašiem der un ir simpātisks!

Papildināts 18.06.2019 14:12:

Starp citu, atcerējos, ka vislabakās atsauksmes dzirdētas par autokrēslu Joie Every stage, kas der no dzimšanas līdz 12 gadu vecumam - visas 4 grupas 0-3 vienā! Daudzi to min kā labāko un izdevīgāko autosēdekli!

Burkaans8

mea, prieks lasīt! Bažīgu dara divas lietas - kulba liekas šaura un priekšējie riteņi ir diezgan mazi. Nav ne jausmas, kā ar tādiem pa sniegu.

Burkaans8
Kulba diez vai būtu traki šaura. Tās taču apmēram standarta visas tomēr ir.

Par sniegu tiešām nezinu, - te sniega gandrīz nav nekad . Bet es neteiktu, ka, piemēram, Joie Mytrax priekšējie riteņi ir mazi. Manuprāt, pietiekami lieli, lai izbrauktu arī normālas, patīrītas sniegotas ietves. Gluži pa 30- 50 cm sniegu un pa pļavu jau nebrauksiet, visticamāk )).

Burkaans8

mea, nu plus mīnuss tā vajadzētu būt. Mums būs pirmie rati, tapē nav ne jausmas, ko un kā. Vai guļammaiss ielīdīs un tā ..

Burkaans
Ratu izvēle ir daudzveidīga un milzīga, bet ideālu ratu patiesi nav . Joie varētu būt vieni no labākajiem cenas un kvalitātes sabalansētības ziņā , kur netiek nenormāli pārmaksāts tikai par brendu.

Kādu modeli esat nolūkojuši? Vai LV tos var uz vietas realitātē apskatīt?

Lucretia

Ieteiktu kulbiņas laikam kādus “lielos” ratus, īpaši, ja rudens/ziemas bēbis un tad pavasarī pārsēsties uz Joie. No pieredzes. Nekas nav besīgāk kā ar maziem riteņiem pa sniegu, īpaši vēl kulbiņā un ratos ar minimālu amortizāciju. Kad jau lielāks, kā pastaigu rati, cita lieta. Man pašai joie chrome, ir ok lielos vilcienos, cenai atbilstoši

Burkaans8

mea, redzējām dzīvē, tāpēc arī māc šaubas par kulbas platumu.

Lucretia, lielie rati neietilpst liftā - tur tā lieta. Mazāki riteņi ir priekšā, bet, protams, tad dara bažīgu. Joie rakstīts, ka ir laba amortizācija. Hmm ..

Lucretia

Burkaans8
Ganjau ir kādi šaurāki lielriteņu rati. Nu par tādu īstu amortizāciju es nesauktu to, kaut kāda jau ir, salīdzinot ar pavisam vienkāršiem pastaigu ratiņiem. Bet, ja tāda ziema kā šī.. ar daudz sniegu, nu bezcers. Es pati te biju ielikusi tēmu, bija man bugaboo kurien arī skaitas laba amortizācija, tak pa sniegu ar tiem mazajiem priekšējiem riteņiem nevar iziet, nevar. Pa tīru, labu celiņu, protams, bauda braukt. Bet ar visiem jau tā.

Kafiite

Nu jau pusgadu dragājam apkārt ar Joie Mytrax. Tie gan ir pastaigu rati, bet uz rāmja var arī kulbu uzmontēt.

Kopumā - esmu sajūsmā. Ērti manevrējami, amortizācija pieņemama. Sēžamā daļa gana plaša un ērti nolaižama līdz pat guļus pozīcijai. Lieliski der garkājainajiem, jo var pagarināt rokturi, un nav jāspārda rati, lielus soļus sperot. Pats labākais visā stāstā, ka var salikt ar vienu roku, un ja labi saņemos, tad arī varu reizē uznest gan ratus, gan mazuli (rati ap 11kg sver). Zemu nolaižams jumtiņš.

Izklausās pēc jūsmīgas reklāmas bet par nepilniem 300 eur neko iepriecinošāku nevaru iedomāties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392481