Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Elikss - apsardze

Mracemir

Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

Firma ELIKSS strādā savas nozares tirgū kopš 1997.gada 24.aprīļa. ELIKSS ir autorizēta firmas DSC (Kanāda) dīleru pārstāvniecība Latvijā.

Firmas darbības pamatā — kvalitatīvas preces plus ilgstoša sadarbība ar Latvijas valsts un privātajām apsardzes struktūrām ugunsdrošības, videonovērošanas un apsardzes jomā.

Pēc pārdoto preču apgrozījuma firma ELIKSS ieņem augstu vietu Dīleru parstāvniecību reitingā starp Austrumeiropas valstīm.

Mēs piedāvājam sekojošās iekārtas:

* Apsardzes signalizācija mājai, dzīvoklim, vasarnīcai, komerctelpai;

* Vadu un bezvadu signalizācija, GSM risinājumi;

* Ugunsdrošības signalizācija;Audio- un video- domofoni;

* Piekļuves kontrole;

* Videonovērošana AHD un IP;

* Kabeļi, vadi, montāžas aksesuāri.

https://elikss.lv/


Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

AIP Lights: Āra LED apgaismojums, apgaismojums fasādēm
AIP Lights specializējas jaunākās paaudzes profesionālā āra LED apgaismojuma jomā sadarbojoties ar vadošajiem ražotājiem Eiropā, Āzijā, ASV.
Mēs piedāvājam āra LED apgaismojumu risinājumus dažādas sarežģītības gaismas objektiem, apvienojot sevī dizainu, praktiskumu un augstu kvalitāti. Mūsu fasādes āra LED apgaismojuma gaismekļi - ideāls risinājums fasādes apgaismojumam. Ir pieejami vairāki modeļi par izdevīgām cenām.
AIP Lights: āra un iekštelpu apgaismojums - inovatīvi risinājumi jebkuras sarežģītības gaismas objektiem, apvieno sevī dizainu, praktiskumu un augstu kvalitāti.
Vairāk informācijas mūsu mājas lapā!

https://aiplights.com/lv/product-category/ara-apgaismojums/

Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

ESK Sitēmas


Mēs esam elektroenerģijas tirgotāji Latvijas Republikas teritorijā. Esam gatavi piedāvāt Jums vairākus variantus elektroenerģijas iegādei, ar labāko eloktrības cenu, individuālu pieeju un palīdzību ar elektroenerģijas iegādi saistīto jautājumu risināšanā, palīdzību ar elektomontāžas darbiem, kā arī griestu lampus, LED prožektorus un citas preces.
KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS?
* uz ilgtermiņa sadarbību orientēts uzņēmums;

* konkurētspējīgi cenu piedāvājumi;

* bezmaksas konsultācijas;

* elastīga un individuāla pieeja katram klientam;

* personīgais menedžeris katram klientam;

* profesionāla un zinoša komanda.


BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA
Ja esat ieinteresēti mūsu produktā un piedāvātajos pakalpojumos, mēs Jums piedāvājam bezmaksas konsultāciju jūsu izvēlētajā teritorijā un jebkurā Jums vēlamajā laikā. Uz konsultāciju lūdzam sagatavot kādu no pēdējiem Jūsu elektroenerģijas rēķiniem, lai spētu konsultācijas laikā sniegt Jums iespējami pilnīgāko informāciju.

https://esksistemas.lv/

Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

Fiancée - Kāzu kleitas Rīgā


Wedding boutique “Fiancee” – multibrendu kāzu salons, kas piedāvā unikālas, neatkārtojamas un ekskluzīvas Eiropas dizaineru veidotas kāzu kleitas no modes skatēm uz pasaules podiumiem. Mēs garantējam to, ka Latvijā šīm kleitām nav analoga! Veidojot un papildinot līgavas kāzu tēlu, mēs piedāvājam dažāda veida kāzu aksesuārus, plīvurus, cimdus, bolero u.c.


Kāzu salona “Fiancee” mērķis vienmēr paliek nemainīgs – piepildīt līgavu visskaistākos sapņus! Mūsu misija – izcelt katras līgavas unikalitāti, akcentēt individualitāti un figūru un veidot neatkārtojamu kāzu tēlu.
Redzēt, kā Jūs smaidāt un kā mirdz Jūsu skatiens, ir mūsu lielākā vērtība. Mēs vēlamies, lai Jūsu kāzu kleitas izvēle kļūtu par patiesiem svētkiem! Izdarīsim visu iespējamo Jūsu laimei! Ar nepacietību gaidām Jūs mūsu kāzu salonā “Fiancee”, Berga Bazārā!

https://fiancee.lv/kazu-kleitas/


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392727