Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bieži slimojošie bērni

Nessia

Labdien,

Velējos izveidot kopēju tēmu, kur papļāpāt bieži slimojošo bērnu mammām. Jo man ir sajūta, ka neviens mani nesaprot

Papildināts 30.06.2019 19:02:

sorry, pazuda turpinajums. tatad, mans staasts - puika, 6 gadi, slkmo nemitiigi kops uzsaka iet darzinaa e gadu vecumaa. pirmie divi gadi bija nemitigas iesnas un vidusauss iekaisums, sogad panesas uz leju - 4 bronhiyi ar astmas pazimem un 2 plausu karsoni, pedejais junija sakumaa. izdzeram ab un pec 2 ned nokluvam slimnicaa ar zarnu infekciju. atkal ab. rokas nolaižās.... izmeginats homoeopats, neko nedeva, partikas izslegsana. sajuta, ka viss tik sliktak paliek. kur lai rod cerību?

Papildināts 30.06.2019 19:05:

No alergijam uzradas puteklu ercite, iespeju robežās daram, ko varam un papoldux degunaa nasonex.

bet kad bus kads uzlabojums? taa gaidijām vasaru un še tev, vienalga slimo pilnā sparā.

Varbūt viņam nepatīk iet bērnudārzā, tāpēc stresa rezultātā arī imunitāte ir tik slikta?

Pirmos divus gadus tiešām nepatika, bet tagad ir draugi un pašam patīk. sākotnēji tas noteikti bija svarīgs faktors. ā, pie imunologa ari bijam, nekadas novirzes neatrada.

vilks

Varu novēlēt izturību.

Man ir bijuši divi biežie slimotāji, bet viņiem praktiski nekad nav bijušas komplikācijas, līdz ar to uzskatu, ka mums paveicies. Un pēdējā ziemā arī ļoti maz slimoja vispār (lielais jau skolnieks, mazais bērndārznieks). Neko nedarīju, vienkārši kaut kā pamazām slimošanas samazinājās.

Bet kamēr bieži slimoja (no oktobra līdz aprīlim katru mēnesi pa pusotrai līdz divām nedēļām), man palīdzēja pašai atslābšana. Tipa, ja mainīt neko nevaru, tad samierinos un dzīvojam, kā ir. Protams, visus vajadzīgos dakterus apmeklējām, bet centos pieņemt visu un nestresot.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

vilks, paldies, atslābt man tiešām jāmācās

Uzskatu, ka tas ir dēļ stresa bērnudārzā. Mans slimoja nemitīgi, tagad pusgadu neapmeklēja bērnudārzu, jo mainīsim uz citu. Septembrī atsāksim. Un pa šo vairāk ka pusgadu nav slimojis vispār. Tāpat ejam visur kur.

evucis29 bet kāds risinājums? manam jau obligātais bērnudārza vecums, vispār nelaist ar nevaru.

Mana meita arī bieži slimoja, tika pat līdz astmai, ar vēdara vīrusiem slimnīcā pie sistēmām gulēja. Sasniedzot skolas vecumu, viss mainījās, tagad neslimo gandrīz nemaz. Pacietību un mieru, bērns augs, kļūs stiprāks.

zucits

Nessia, ja ir tāda iespēja var bērniņu vest uz sagatavošanas nodarbībām un nav jāpavada visa garā diena b/d. Nezinu gan kur dzīvojat un vai jums tur ir tāds piedāvājums.

Papildināts 01.07.2019 10:32:

Vai esat mēģinājuši bronhomunal kursu. Manam dēlam kādreiz lors un pulmanalogs ieteica. Šķiet līdzēja. Nenolaid rokas, tu jau dari ko vari. Bērniņš augs, kļūs vieglāk ar tām slimošanām.

Jāmeklē reālie iemesli. Klasika par stresu un dārzińu ir no tās pašas sērijas, ka puikas sāk runāt vēlāk vai ka četros gados atvērsies čakras un runās uzreiz pilnos teikumos. Jā, reizēm notiek arī tā, bet tas vairāk kā cūkas laime

Manam biežslimotājam atklājām reakcijas kjēdi- piena nepanesamība-slēptais atvilnis-aizdegunes mandeles-ausu iekaisumi-dzirde-valoda.

Kungjim zāles un diēta, ausīm šuntes.Rudenī imūnstimulatora kurss(imunologa nozīmēts).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392969