Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmā dabiskas dzemdības, otras ķeizars?

RainyDay111

Sveikas. Vēlos uzrunāt tās kurām iespējams ir bijusi arī šāda vai līdzīga pieredze pēc pirmajām dzemdībām. Pirmās dabīgas, taču ginekologs un vecmāte uzreiz pēc dzemdībām teica, ka vairs es pati nevarēšu dzemdēt.

Pirmās dzemdības bija dabīgas, bet smagas, grūtas un visā visumā tagad es to atceros kā šausmu stāstu, kurš vēl turpinājās mēnesi kā minimums pēc dzemdībām,jo man burtiski viss bija traki, traki tur lejā. Gan iekšējie plīsumi, gan ārējie tik daudz, ka jautājot cik tad tur ir to plīsumu, man neviens neatbildēja, kā vien to ka ļoti, ļoti daudz. Bija arī griezums. Pēc dzemdībām biju narkozē, kamēr ginekoloģe tur visu laboja. No slimnīcas ārā tikām tikai pēc nedēļas, jo man tie plīsumi, slimnīcā laida arī sistēmu un antibiotikas.

Nezinu, kas tur nogāja greizi, bet nevarēju ne bērnu izstumt, nekā, viss takā nobloķējies bija, ārsti uzreiz teica, ka nebūs tāpēc dzemdībās tika pielietots vakuums. Sēdēt sāku mēģināt tikai pēc mēneša, ātrāk neriskēju, nevareju ne piecelties lāgā, ne paiet, ne pieliekties.

Tāpēc jautājums vairāk uz to, vai ja ir noteikts jau pēc pirmām dzemdībām, ka nākamās dzemdības tikai ar ķeizargriezienu, arī dzemdību izrakstā tas ir minēts, vai tas tā arī notiek? Vai tomēr to izvertē kad brauc dzemdēt? Nākotnē vēlētos vēl vienu bērnu, bet visa tā padarīšana, ka ja būs jādzemdē, tad tas viss otro reizi plīsīs un klāt arī jaunie plīsumi, mani tas biedē. Varbūt ir kāda ar līdzīgu pieredzi, diemžēl nekur citur neko neatradu. Paldies jau iepriekš.

Meetra

Izvērtēs vel dzemdību iestādē.

Krustnaglina86

RainyDay111
Izvērtēs dzemdību iestāde! Vienīgais atliek maksas ķeizars!

Labāk esi uzskaitē un dzemdè tur, kur bija tie ārsti, kas toreiz teica, ka dabīgās dzemdības nav vēlamas.

Rebeka123

Ja jau izrakstā minēts, tad jau to.noteikti ņems vērā.

Paula

Principā Dzemdību namā nevienu neinteresē citu ginekologu viedoklis par ķeizaru. Tepat cālī esmu lasījusi, ka ginekologs uzraksta nosūtījumu ķeizaram, bet Dzemdību namā liek dzemdēt pašai. Visdrošāk slēgt līgumu ar Dzemdību nama ginekologu, visu izrunāt un vienoties par ķeizara datumu un, ka veiks akūtu ķeizaru, ja dzemdības sāksies ātrāk.

Varbūt vari stāties uzskaitē Dzemdību namā. Vēlams pie tās pašas vecmātes (pie visām nevar), kas teica, ka vairs nevarēsi dzemdēt pati.

Sveiki,Man bija ļoti līdzīga situācija pirms 3 gadiem( + asins pārliešana). Tagad esmu 30.grūtniecības nedēļā. Mans ginekologs teica ka rakstīs nosūtījumu uz operatīvām dzemdībām, bet brīdināja kā var atteikt. Tagad meklēju slimnīcu kur noteikti neatteiks. RDZN atkrīt, jo tur mani toreiz atrunāja no ķeizara. Arī krāju naudiņu maksas ķeizaram, katram gadījumam.

Krustnaglina86

SantaMarija
Brauc uz Jēkabpili, uztaisīs bez problēmām

Sveikas! Manas pirmās dzemdības bija ar lielām traumām, 3 reizes pāršuva plus papildu operācija pēc gada, brūces sadzija pēc 6 mēnešiem. Otrajā grūtniecībā uzraugošā ārste uzrakstīja rekomendāciju eizaram, tomēr man nebija mierīgs prāts, jo mazulim bija jadzimst svētku laikā plus viss lasītais par to, ka “jauna meitene, jādzemdē tak pašai”. Tāpēc laikus noslēdzu līgu Stradiņos ar dr.Vītiņu, kas uzklausīja vēsturi un saprata. Lieki teikt, ka tas bija pareizs lēmums, jo jau stājoties slimnīcā uz plānoto ķeizaru, visi, kam nebija slinkums, apšaubīja operācija nepieciešamību. Bet līgums bija un ķeizars tāpat. Tagad ar trešo vairs līgunu neslēdzu, jo nospriedu, ka man ir rētas “visos galos” un neviens ar tām negribēs riskēt. Devos atkal pie dr. Vītiņas un viņa mani ķeizaroja savā plānoto ķeizaru laikā bez līguma. Tā kā es teiktu - līgums ar ārstu, lai nav nepatīkamu pārsteigumu, ja dzemdības sākas ātrāk un uzņemšanā kāds grib būt gudrāks par citiem.

Krustnaglina86
Paldies par ietikumu . Bija doma sākumā aizbraukt līdz Ogrei( esmu no Rīgas)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392987