Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmā dabiskas dzemdības, otras ķeizars?

RainyDay111

Nimrodela

Varu piekrist Krustnaglina86 Jekabpili ar varu neviens nespiedis pašai dzemdēt, man bija otradi, gribeju vag.dzemdības pēc ķ.g. nevis otru ķ.g. un sajūta bija ka vel jāpacīnās par atbalstu un viss atkarīgs no personāla, jo vairums nobola acis par tādu vēlmi. Pat nodaļad vadītājs uztver kā pašsaprotamu lietu atkārtotu ķ.g. ja mamma pati tā grib.

Papildināts 16.07.2019 14:39:

un maksas ķ.g. pēc cenrāža te ir laikam lētākais, neesmu gan dzirdējusi nevienu pieredzi te ar maksas ķ.g.

Man pirmajās dzemdībās gāja tāpat (epidurālā, griezums, vakums, psihol. trauma). Pēc 2 gadiem ar nākošo arī gribēju ķeizaru, bet RDzN atteica. Rezultātā- līgums ar vecmāti, bez epidurālās ( tas traucējot izstumšanai un 10x palielinot vākums pielietošanas nepieciešamību) un bez grieziena (jau iepriekš vecmātei teicu, ka tikai ārkārtas gad.) un skaistas atmiņas par dzemdībām. Jāteic gan ka otrais bērns bija par 600g vieglāks nekā pirmais.

Tagad man ir skaistas atmiņas par otrajām dzemdībām un esmu laimīga par to (arī lepna par sevi). Pirmās gan cenšos izstumt no atmiņas...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18392987