Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieredze Liepājas slimnīcā dzemdējot pēc ķeizara

Briinumzemiite

Vai kāda varētu padalīties ar dabīgu dzemdību pieredzi pēc ķeizargrieziena, Liepājas slimnīcā?

1. Kurā brīdī tieši nolēma, ka ļaus pašai dzemdēt?

2. Vai bija nolikts arī plānotā ķeizara datums, ja nu gadienā dzemdības nesākas pašas?

3. Vai ļauj pārstaigāt ilgāk kā 40n1d?

4. Agrāk nevarēja ierosināt un stimulēt dzemdētāju, kam bijis ķeizars. Vai tagad ir kas mainījies šaja sakarā

5. Cik ilgas bija dzemdības, vai bija kādi sarežģījumi?

6. RdzN ir bezmaksas EA dzemdētājām, kam iepriekš bijis ķeizars. Tas Liepājā arī darbojas?

7. Vai bērna sirdstoņi tiek kontrolēti visu laiku, vai arī ik pa laikam tiek noņemts tas toņu aparāts? 'Ļoti gribētu dzemdēt, vai vismaz kontrakcijas parvarēt vannā, bet nezinu, vai šis ir vispār reāli iespējams.

8. Varbūt varat ieteikt vecmāti un ginekologu, par ko ir labas atsauksmes tieši šādās dzemdībās? Apsveru domu slēgt līgumu ar abiem, ja man tiks dota zaļā gaisma.

P.S. Pirmās dzemdības pirms gandrīz septiņiem gadiem beidzās ar akūtu ķeizargriezienu, jo mazulim sāka trūkt skābeklis.

MNO29

Pirmais akūts ķeizars bija 31.12.2016, otrais bērns piedzima 04.11.2018. Biju pārliecināta, ka būs plānots ķeizars, bet nekā, aptuveni ap 36.nedēļu sapratu, ka būs pašai jāmēģina, līdz tam laikam par to konkrēti neko neteica. Ļāva gaidīt, kad dzemdības sāksies pašas līdz 05.11.2018 (pilnas 40 nedēļas bija 31.10), tad bija nozīmēta ierosināšana, ja pareizi sapratu ar tableti. Kontrakcijas sākās naktī ap 04:30, ap 08:00 iestājos nodaļā, līgums nebija, bet trāpīju manas vecmātes maiņā. Pēc 12:00 bija tikai 3cm, piedāvāja neko nestimulēt, taisīt ķeizaru. Piekrītu, it īpaši jo vienā pusē likās, ka sāp ķeizara rēta.

Par bezmaksas EA Liepājā nekas nebija teikts. Un aparātu, kurš klausās toņus ņēma nost, kad staigāju nevis biju gultā.

Lzjaunaka

Akūts ķeizars 04.2011., dabīgas dzemdības 04.17.

1. Konkrēta lēmuma nebija,varēs pati vai nē, bija lēmums mēģināt pašai.

2. Ķeizara datums nebija nolikts, visu laiku biju stingrā uzraudzībā, 2x nedēļā gāju uz slimnicu jau no 36 nedēļas, uz pārbaudēm un novērošanu. Katrā gadījumā bija jābūt gatavai arī ķeizaram.

3. Cik atceros, teica, ka pastaigat neļaus.

4. Divus gadus atpakaļ arī tas bija spēkā, ka nevar stimulēt dzemdības. (man gan nedaudz dzemdību procesā palaida stimulantus, jo lēna dzemdību darbība bija)

5. Diennaktī sāpēja, tad 1os naktī zvanīju vecmātei, jo sāpes palika izelpojamas. 1.30 ierados slimnīcā, 9.49 mazais bija uz punča.

6. Nē. Vismaz man bija maksas EA. Pietam ārsta ieteikta, lai, ja notiek kas neparedzēts, man jau būtu katetrs iekšā.

7. Toņi netika ne uz mirkli noņemti. Visas stundas tika kārtīgi uzraudzīta sirdsdarbība.

8. Man bija S. PĀVILA, ZELTA vecmāte. Ar visu tika galā viena. Ginekologs, diemžēl, uz dzemdībām neieradās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393147