Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar ko braucāt uz dzemdībām?

Freja

Esmu izmisumā. Dzemdību dienā, vai naktī būšu viena. Savas mašīnas un šofera nav. Vai saukt taksi vai neatliekamo palīdzību? Kāda ir jūsu pieredze? Man arī vajag lai kads dzemdību somu un autosedeklīti palīdz dabūt līdz transportlīdzeklim un tad līdz palātai, jo man nebūs neviens kas varētu atvest mantas vēlāk. nez vai taksists to darītu un vai neatliekamās palīdzības darbinieki nepukstētu jo viņiem jau vispar nepatīk braukt uz izsaukumiem kur nu vel kautkādas mantas palīdzet aiznest.

ar sabiedrisko transportu. somas bija saliktas, tās vēlāk atveda vīrs. saprotu, ka šāda opcija nav. vai tiešām nav neviena tuvinieka, kas nākamajā dienā varētu atvest somas? kaut kā dīvaini tas viss šķiet, atvaino.

Soma uz ritentiņiem un taksis.

Pinotage

Neatliekamās palīdzības darbinieki noteikti paņems un aiznesīs tavas somas, kur vajadzēs (pēdējā grūtniecības nedēļā ātrā palīdzība mani veda uz slimnīcu (nebija saistībā ar dzemdībām), man neļāva pašai nest pat rokassomiņu ar dokumentiem). Ja brauktu ar taksi, nodrošinātos ar kārtīgu dzeramnaudu un palūgtu palīdzību šoferim, somas ņemtu cik maz vien iespējams, īpaši, ja mājās būtu jābrauc vienai. Vispār, ja nav nevienas draudzenes vai radinieka, kas varētu palīdzēt, es mēģinātu sapazīties un apmaiņā pret samaksu lūgtu palīdzību kaimiņiem vai darba kolēģiem (ne gluži naktī vest uz slimnīcu, bet palūgtu palīdzību ar mājās braukšanu vai atvest kādas mantas/ēdienu jau esot slimnīcā). Ja nu ķeizargrieziens un nevar celt neko smagāku par mazuli, tad mājās braukšana vienai ar visām somām un mazuli arī var būt izaicinājums. Ļoti iesaku sarunāt kādu, kas vajadzības gadījumā varētu atvest ko ēdamu, piemēram man neļāva ēst piena produktus. No slimnīcas ēdienkartes tādā gadījumā derēja pavisam maz kas.

Frivole

Jā, diemžēl nav neviena ne radinieka ne drauga tuvumā. Un dienas laikā cilvēki strādā, bet naktī neērti būtu prasīt. Nekā divaina tur nav. Esmu pārvākusies tālu prom no dzimtās pilsētas un te man nav neviena tuva cilvēka.

galaktika

Soma uz riteņiem man nav un no 5 stāva diezvai tie riteņi ko līdzētu, māja bez lifta, negribētos uz trepēm piedzemdēt.

Pinotage

Soma man ir viena, bet smaga, pluss autokrēsliņš nu un protams rokas somiņa dokumentiem. Uz mājās braukšanu jau soma būs vieglāka noteikti un slimnīcā kurā dzemdēšu ir arī kafene, tāpēc par ēšanu neuztraucos tik ļoti, interesē tieši tas vai neatliekamās palīdzības darbinieki palīdzētu ar to somu trako. Ceru ka trāpīsies tik pat atsaucīgi ka tev.

Vika87

Freja

Es laikam sauktu neatliekamo palīdzību labāk. Bail būtu ar taksi vai sabiedrisko braukt. Ja nu kautkas noiet greizi, kurš tev tur palīdzēt varēs? Un domāju, ka mantas palīdzēs nonest, jo es arī reiz saucu neatliekamo palīdzību un man bija pavisam neliela soma sagatavota, jo zinaju, ka būs jāpaliek slimnīcā un viņi paši paņēma to somu un arī līdz palātai nogādāja.

Ātros sauc un īpaši lūgtu lai palīdz nonest somu. Tev palīdzēs! Tikai vēl rūpīgāk jāpārdomā somas saturs.

Kurā pilsētā esi?

Papildināts 07.07.2019 22:48:

Ja autokrēsliņš, tad brauks ar auto pakaļ? Tad iedod to šoferim jau tagad. Ja brauktu atpakaļ ar taksi, turētu mazo rokās. Nezinu vai tā drīkst, bet es tā darītu.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Vika Pēdija

Es jau protams lūgšu, tikai tik daudz dzirdēts par neatliekamas palīdzības darbiniekiem ka liekas dzemdētājas izsaukums būs viņiem jau tā lieks brauciena pluss vel soma jānes...varbūt vienkārši esmu par daudz sadomajusies no uztraukumiem. Somas saturs kārtīgi pārdomāts. Pašlaik Rīgas rajons. Autokresliņš taksim, nedrīkstot rokās turēt, švaki vai taksists ļautu pat tā darīt.

Freja
Kas tev par necilvēku pieredzi apkārt gadījusies, man ātro šoferis visas paunas nesa, kad 2x ir nācies ar zīdaini braukt, mediķis apskata, bet šoferis palīdz tīri fiziski. Galvenais jautāt, neesmu nelaipnis satikusi.

vilks

Ja dzemdības jau sākušās, man liktos riskanti braukt ar jebko citu kā NMP. Pirmajās divās dzemdībās saucu, bija ļoti laipni. Trešajās nebija steiga, tad nu atbraucu ar taksi.

Papildināts 07.07.2019 23:54:

Autokrēsliņu jau nu gan uz dzemdībām līdz nevajag, vai tad nav kāds tuvinieks, kas to var atvest vēlāk? Uzreiz pēc dzemdībām tak mājās nebrauks?

Papildināts 07.07.2019 23:56:

Ā nu ja pilnīgi neviena tuvinieka nav, tad varbūt jāņem autokrēsliņš līdz. Bet var jau somu palūgt nonest NMP darbiniekam un pati nest krēsliņu.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393383