Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar ko braucāt uz dzemdībām?

Freja

Pinotage

Kā ir plānots braukt mājās? Ja ar taxi (dārgi, bet nejau katru dienu bērns dzimst), tad normālām firmām, piem. BalticTaxi var pasūtīt taksometru ar bērnu krēsliņu. Tad būtu par vienu lietu mazāk, ko nest.

Papildināts 08.07.2019 00:47:

Galvenais, nevajag stresot par tādām lietām. Visu var saplānot un sarunāt. Es censtos pakot lietu minimumu, ja iespējams, daļu mantu saliktu mugursomā (vieglāk pārvietot). Man daudz mantu bija liekas, piemēram, sev biju paņēmusi par daudz drēbju. Reāli nodzīvoju lielāko daļu laika halātā un vienā kārtā ar legingiem un t-kreklu. Pietika ar 2 nelieliem dvielīšiem sev un pāris mazajiem bēbja dupsim. Ja bēbja drēbes sasmērējas, var fiksi izskalot zem krāna, dzemdību nodaļās ir silti un viss ātri izžūst. Mājās braucu ar tām pašām drēbēm, ar kurām ierados.

vilks

Pinotage
Es arī gribēju autorei ieteikt taksometru ar autokrēsliņu, bet, ja autore arī mājās brauks viena, tad uz 5. stāvu bez lifta vieglāk/vienkāršāk tikt, ja bērnu var uznest dzīvoklī ar visu krēsliņu. Ja brauc vairāki (un citi nes somas), tad jau var arī rokās nest.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

MioMansMio

Jā, diemžēl ir bijusi slikta pieredze, bet es saprotu ka visi nav tādi, tāpēc jautāju citu pieredzi.

vilks

Ja tās būs darba dienas, tad noteikti neviens nevarēs atbraukt, tāpēc gribu lai vis pie vietas ir lai nav jasatraucas.

Papildināts 08.07.2019 08:34:

Pinotage

Mājās visticamāk ar taksi, nauda šajā gadījumā nebūtu problēma. Somu esmu pārkrāmējusi entās reizes, tur pilnīgi neka lieka nav manuprāt.

vilks
Jā, tur jau tā lieta ka krēslinā vieglāk būs nest, jo tomēr soma un rokassoma vel.

Ja iekristu uz brīvdienam tad vēl draudzene varētu atbraukt, teiksim uz izrakstīšanos, bet to jau nevar prognozēt tādēļ jābūt gatavībā.

vilks

Freja
Ja bažas par to ļoti smago somu, tad tiešām daļu pārlikt mugursomā ir prātīgāk (es liku dzemdībām uzreiz vajadzīgo mugursomā, lielajā somā pārējo). Tad var arī pati vieglāk ko panest un NMP darbiniekiem mazāk iemeslu īgņoties. Jo nav jau tā, ka visiem, kas nav grūtnieces, tās šausmīgi smagās somas ir viegli nest. Es vispār krāmēju tā, lai sliktākā gadījumā varu arī pati tikt galā, bet man taksists līdz uzņemšanai somas aiznesa bez prasīšanas.

vilks

Tiešām, to kas vajadzīgs uz dzemdību zāli un dokumentus salikšu mugursomā, svaru baigi tas nemainīs es domāju, bet vis būs pie rokas, nebūs jarakņājas. Visādi jau ir, pieļauju ka arī taksisti var būt cilvecīgi un var būt īgņas, bet nevainoju viņus, darbs ar cilvēkiem ir grūts.

Papildināts 08.07.2019 08:48:

Laikam visu ļoti sensitīvi uztveru, tomer satraukums pirms dzemdībām, pirmais berniņš un vel tādi apstākļi salikušies ka vienai jaorganize vis

Freja

Braucot mājās es arī noteikti šajā gadījumā sauktu taksi ar autokrēsliņu un mīļi palūgtu šoferim lai uznes man to somu augšā, kamēr pati nesu bēbi. Protams, viņš var atteikt, bet nu nav jau tie šoferi tādi necilvēki. Vēl ja redzēs, ka tu ar bēbi un lielu somu. Cik esmu braukusi ar baltictaxi, vienmēr ļoti jauki šoferi bijuši. Protams, iedotu viņam kādus 2 eiro uz rokas kā pateicību. Pat ja viņš kautko pēc tam neapmierināti papukstētu vai kā tamlīdzīgi, ja godīgi, vienalga. Soma tev būs nogādāta līdz mājām un bēbis arī. Pārējais tomēr ir mazsvarīgāk šajā brīdī.

Bet nu protams pastāv iespējamība arī, ka taksists atsaka.

Pinotage

Es rīkotos līdzīgi kā Kirii, bet ar dzeramnaudu neskopotos. Vienīgais pluss, ko redzu savam autokrēslam šajā gadījumā ir, ja tiešām viss jānes vienai, tad var nest pa kāpņu posmiem- visu sanes uz pirmo, tad uz otro... Citādi mazo nest bez krēsliņa man liekas krietni ērtāk.

Droši sauc ātros, viņi palīdzēs somu paņemt (man 2x ir palīdzējuši, pie tam vienreiz jāved mani uz Rdzn bija tikai nepilnas 2 pieturas, bet es pati nespēju aiziet - neko neteica un veda). Atpakaļceļam, kā jau te ieteikts, labāk izvēlētos taksi ar autokrēsliņu un piemaksātu šoferim, lai palīdz uznest mantas.

movenpick

Ja autore uzrakstītu vietu kur dzīvo iespējams būtu vieglāk ieteikt kādu risinājumu. Ja es būtu tādā situācijā visdrīzāk noalgotu kādu palīgu ( palūkoties vai tajā pašā mājā nedzīvo kāda forša pensionāre , pusaudze vai māmiņa ar bērnu ). Manam vīram garie reisi , ļoti bieži ir nācies algot palīgu , arī uz vienām dzemdībām braucu viena ar ātrajiem.

vilks

Cik esmu braukusi ar baltictaxi, vienmēr ļoti jauki šoferi bijuši.
Jā, mums arī. Es vispār neriskētu ar nezināmu firmu vai gadījuma takšiem braukt uz vai no dzemdību nama. Nu un, ka samaksā mazliet vairāk, bet tad vismaz viss mierīgi un bez problēmām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393383