Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar ko braucāt uz dzemdībām?

Freja

ZiemasZieds

Freja
Es neņemtu autokrēsliņu, bet paņemtu dzeramnaudu, lai atpakaļ braucot taksists uznestu somu, kamēr es nesu mazuli.

vilks

Es vispār neriskētu ar nezināmu firmu vai gadījuma takšiem braukt uz vai no dzemdību nama.

Tieši tā. Baltic arī vienmēr ļoti ātri atbrauc gan uz jau rezervētiem braucieniem, gan kad izsauc pēkšņi. Nu vismaz man tāda pieredze ir. Uz tiem visiem privātajiem un aplikāciju takšiem šajā brīdī es arī nepaļautos. Lai gan, ja taksis vajadzīgs tikai mājāsbraukšanai, tad varbūt tas nav tik svarīgi, jo nav jau būtībā tad nekur vairs jāsteidzas. Bet tāpat iesaku izvēlēties normālu kompāniju. Vēl Redcab arī ir Ok. Gan jau, ka vēl kādas, es tikai citas pēdējā laikā neesmu izmantojusi.

Papildināts 08.07.2019 10:19:

Tikai nedod dievs kādu Pandataxi vai ko tamlīdzīgu. Sazin ko tajos takšos saķert var.

Lēti, bet diezgan antisanitāri.. vēl ar mazu bēbi.

Paldies par padomiem. Mums arī tētuks darba izbraukumā, ta salikās. Naudiņa nebūs problēma, līdz ar to mājās braukšana ar taksi plānojās un dzeramnauda jau pats par sevi, galvenais, lai neatsaka, bet nu domāju pie dzeramnaudas arī neatteiks. Paldies par takšu firmām, nav pieredzes, tādēļ tas noderēs. Nezināju ka pastāv iespēja izsaukt jau ar autokrēsliņu, tad to varu nolikt malā pagaidām. Galvenais jau mani uztrauca tā tikšana turp, jo arī es labpratāk brauktu ar neatliekamo palīdzību, jo jau tā būs stresiņš uz to brīdi un es no kautrīga gala, vienmēr uztraucos par sīkumiem.

Miegs

Freja
Tikai bez satraukuma, tam nav nekāda pamata, neatliekamās palīdzības ārstiem tas tak darba pienākums un tici man tevi uz dzemdībām vedīs ar prieku, tak vest sievieti uz tik skaistu notikumu ir patīkama pārmaiņa no ikdienas smirdīgo dzērāju ar pārsistām galvām vadāšanas Un noteikti palīdzēs ar somām līdz brīdim, kad dzemdību nama māsiņas pārņems. Un ja nu akurāt kāds tajā nokļūšanas procesā nepalīdz, palūgsi, es tiešām nespēju iedomāties, ka varētu būt tādi necilvēki, kas noraidītu dzemdētājas lūgumu

Freja

Tie ātrās palīdzības darbinieki daudz smagākus cilvēkus par tavu somu nes ikdienā, takā tiešām nesatraucies un nejūties vainīga, ka tev jālūdz viņu palīdzība aiznest somu. Viss būs ok.

Papildināts 08.07.2019 10:52:

Tikai kad sauc taxi mājāsbraukšanai, noteikti pasaki, ka vajag autobeņķi jaundzimušajam. Tā standartā viņiem tie beņķi, cik zinu, nebūs katrā mašīnā.

Lasu un brīnos. Kāpēc tu sevi tik zemu vērtē? Tu esi grūtniece, neviens tev nepārmetīs, ka nevari nonest autokrēslu un koferus, sevišķi jau nmp personāls ne. Un darba laikā neviens nevarētu atbraukt? Kas tie par darbiem, no kuriem nevarētu atbraukt, lai aizvestu mājās māmiņu un mazuli? Tu izklausies ļoti pieticīga. "Ko tad man, man jau neko nevajag..."! Uzdrīksties lūgt, un redzēsi, cik daudzi ir gatavi palīdzēt!

Conejito

Vēl ienāca prātā, tikai kā ideja, ja vīrs nevar būt klāt dzemdībās, vai nav plānota dūla? Dūlas parasti atbrauc jau uz mājām un atbalsta arī tajā procesā, kas ir tikšana līdz stacionāram.

http://www.dulas.lv/atbalsts/radibas/

Būtu nošauti divi zaķi - gan praktisks, gan emocionāls atbalsts.

Lolii

Neatceros, kā bija ar somu, kad pati braucu dzemdēt, bet cik bijusi saskarsme ar ātrajiem (daudz) tad vienmēr automātiski viņi paši ir somu aiznesuši uz mašīnu, nekad nav likuši nest ne slimniekam, ne vecam cilvēkam, nevienam. Tas jau vēl labi, ka slimnieks pats var aiziet uz to mašīnu, soma tāds sīkums vien ir. Un autokrēsliņu neņemtu līdzi, bet kā jau te teica, pasūtītu taksi ar krēsliņu tajā.

Papildināts 08.07.2019 12:59:

Par dūlu ļoti labs padoms.

Jā, esmu traki pieticīga. Lieta tāda ka mēs pašlaik dzīvojam citā pilsetā, tālu no draugiem un radiem, tāpēc darba dienā izpalīdzēt nesanāktu, tas tomēr dažu stundu brauciens. Biju jau runājusi ar draudzeni, ja izrakstīšanās iekritīs brivdienā, tad viņa ar lielāko prieku atbrauks, bet to tiešām nevar ieplānot, tā pat kā to kurā dienā un kurā diennakts laikā sāksies dzemdības un cik raits būs tas process. Un turp jau tas pats, kamēr kāds atbrauktu. Par dūlu gan nebiju iedomājusies.

Melora

Freja
Soma uz riteņiem man nav un no 5 stāva diezvai tie riteņi ko līdzētu, māja bez lifta, negribētos uz trepēm piedzemdēt.
common. tik ātri jau tas nenotiek.

un jā - sauc ātros. par mājupceļu - ja plānots ar taxi, tad var lūgt atsūtīt mašīnu ar visu autokrēsliņu. viena pekele mazāk, kas starp citu, ir smaga

kad plānojas dzemdības? tu tik izmisusi izklausies, ka tā vien gribas skriet palīdzēt

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393383