Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar ko braucāt uz dzemdībām?

Freja

Mikkii

Ļoti dīvaina doma uz dzemdību namu līdzi ņemt vēl arī autokrēsliņu. Taksometriem taču ir (var pasūtīt).

Taksisti ir palīdzējuši arī ar ceļojumu somām, kur nu vēl dzemdību gadījumā vai vedot mājās no dzemdībām. Tak visi ir cilvēki... dzeramnaudu gan, protams, jāiedod, bet nedomāju, ka arī par cilvēcīgu paldies to neizdarītu.

Viss būs labi! Turp ar ātriem aizbrauksi, atpakaļ ar taxi un būsi kā princese izvizināta. Sliktāk būtu, ja nebūtu naudiņas taxim, bet nu kā jau te teicz - ne jau katru dienu tāds notikums.

Melora

Zinu ka nenotiek tik ātri, tas bija domāts ka ar smagām paunām no piektā stāva iet bail

Kuru katru dienu var sākties.

Papildināts 08.07.2019 13:51:

Mikkii

Nezināju ka taksometriem ir tada opcija pieejama. Tagad zinu, un ja būs ar taksi jābrauc tad pasūtīšu ar sēdeklīti, ja tomēr būs brīvdienas tad draudzenei ir krēsliņš, tad pa taisno ar savējo varēs savākt mūs ja nu kas.

Melora

Freja
vēl viens variants, lai dvēseli mierīgāk - vai nav kāda draudzene vai persona, pie kuras var piemetināties, kamēr pasākums sākas [jā, zinu, ka tas absolūti neprognozējami]? jo draudzene tāpēc ir draudzene, lai palīdzētu, kad vajag, arī naktī pieceltos un aizvestu uz slimnīcu/palīdzētu sataisīties. tas taču tāds pasākums - pāris reižu dzīvē.

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Mums arī tētuks darba izbraukumā, ta salikās.

varbūt piesārņoju tēmu, bet dīvains tas vīrietis, kas neatsaka darba braucienus plānotajā bērna dzimšanas periodā. ne tikai tapēc, ka tas ir viens no svarīgākajiem notikumiem cilvēka dzīvē, bet arī tas, ka dzemdības ir sarežģīts un neparedzams process, kādam ir jābūt tuvumā lai pieņemtu lēmumus neatliekamos gadījumos. arī tas, ka grūtniece atstāta pavisam viena dzemdēt ... nenosodu, bet brīnos, cik gan cilvēki dažkārt var būt jokaini.

Barbarabb

Ja nauda nav problēma, dūla šķiet ideāls variants šai situācijai. Jo dūlas uzdevums ir palīdzēt ne tikai emocionāli, bet arī praktiski

Conejito

Barbarabb
Es noteikti slēgtu līgumu ar dūlu šādā situācijā, ne jau tāpēc vien, lai somu palīdz nonest un līdz stacionāram aizved, bet tāpēc, ka man būtu bail un emocionāli grūti dzemdēt vienai. Autore neizklausās diez ko patstāvīgāka un drošāka par mani.

Greyish

Vīrs bija ārpus pilsētas. Bija jau saplānots, ka viņš vedīs. Bet nogāja zaļi ūdeņi, un sākās stipras kontrakcijas. Tāpēc nevarēju gaidīt vīru. Saucu ātros. Viņi pat rokassomiņu man pašai neļāva nest. Par smago somu nemaz nerunājot.

Paldies visiem par komentāriem.

Mazulīte ir klāt Vis bija labi, neatliekamās palīdzības darbinieki bija ļoti jauki un slimnīcas personāls tā pat.

Frivole
Plānojam iegādaties savu mājokli un šis vīram bija ļoti izdevīgs darba piedāvājums, viņš bija gatavs atteikties, bet mes visu izrunājam un kopā pieņēmām lēmumu ka šo iespeju nevar laist garām mūsu ģimenes nakotnes labā. Nav tā ka mani vienkārši pameta vienu, drīzak jau es uzstaju ka tikšu galā ar visu. Nauda protams nav svarīgakais šai dzīvē, bet bez tās arī nekur. Es jau nemaz te nesūdzejos par to. Tā tomer katra privāta lieta. Un daudzas sievietes tacu ir pavisam vienas, kautkā tak dzemdē.

Conejito
Bija bail sākumā, bet vēlāk tajā visā procesā nebija laika par to domāt.

Greyish
Man arī nogāja ūdeņi, nebija gan zaļi, bet kontrakcijas bija uzreiz stipras un biežas līdz ar to arī uzreiz saucu un nebija mums tas process garšs.

Melora

Freja
apsveicu ar !

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393383