Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slimas attiecības

Forumietis

Kā pateikt sievai- šķiramies! Viņai ir paihiatra diagnoze. Nekas tur nemainīsies. Bērnus žēl. Neslēpšu esmu sācis iedzert biežāk .tas ir jābeidz tikai kā?


Noīrē dzīvokli. Kamēr sieva darbā, pārved mantas un tad arī pasaki.

Praktiski nav problēmu, bet ir divi bērni. Ko ar tiem? Māte jau vien ir. Un tur jau viņa ko sev vēl nodarīt var.

Forumietis

Viņai ir paihiatra diagnoze.

Ja žēl bērnus, ņem pie sevis. A tā baigi viegli, tu gribi tikt no savas jukušās sievas vaļā, aizmuksi, bet bērni lai paliek tai ellē un turpina ciest.


Pagaidām lai paliek kā ir. Bērniem jau neko sliktu nedarīs. Kad aptvers situāciju un nomierināsies gribēs palīdzību (aizvest uz treniņiem vai kur nu ejat utml.) un arī brīvdienās, lai varat satikties. Bērni vienalga mīl abus vecākus.

Kastanja
Nešķirtos bērnu dēļ. Bērnus savāktu, bet viņai arī labie periodi. Pāri jau sevi neredz no malas liekas ka spējīga audzināt. Bet kad sākās murgi tad bērniem jāskatās kā mammīte dakterīši aizved.

Atkarīgs no bērnu vecuma.

Tas pašam jāizvērtē cik smaga un progresējoša slimība. Ja viņa paliks viena ar 2 bērniem nekas labs tur nav sagaidāms. Ja ir vecāki kas palīdzēs audzināt tad ok. Bērniem tas ir ļoti smagi. Smaga izvēle.

Forumietis
Bet Tu neškjiries. Noīrē otru dzīvokli. Sliktajos periodos ńem bērnus pie sevis. Labajos bērni pie sievas, toties Tu netraucēts dzer un izbaudi.

Papildināts 08.07.2019 23:47:

T.i., tad nebūs jādzer aiz stresa, nevis dzīvoklis atseviškji, lai dzertu.


letisija
Vispār normālu ģimeni gribu ne dzert vai pa dzīvokļiem slapstīties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393457