Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slimas attiecības

Forumietis

Forumietis
Tas būtu ātrais pagaidu variants.

Papildināts 09.07.2019 00:02:

Pa distanci izskatās savādāk, ja vien ir vieta, kur atkâpties un nomierināties.


Tas jā. Bet ilgtermiņā...veselais saprāts būtu atņemt viņai bērnus bet nevaru bērniem to nodarīt. Bērni kā izslāpušie pēc normālas mātes, kāpēc citiem mammas neesot tādas .

Pretīga tāda nodevēja domāšana.

Cik veci bērni? Vai tiešām nevat izaudzināt bērnus?

Forumietis
Pag, tu nopietni domā, ka tu vari izšķirties no, pieņemsim, šizofrēniķes un atstāt pie viņas bērnus? Tavs pienākums ir par situāciju informēt bāriņtiesu, jo tev kā tēvam ir jābūt atbildībai par bērnu drošību un dzīves kvalitāti, nevis kā tīnim ierakstīt forumā, ka tu gribi šķirties, bet par to, kas būs ar bērniem, nav svarīgi. Ja tu nebūtu uzrakstījis, ka sievai ir diagnoze, nebūtu jautājumu. Ne tu pirmais, ne pēdējais, kas pamet ģimeni. Bet parasti bērnus pamet adekvātai mātei, esot pārliecībā, ka viņa parūpēsies.


Danica

Nav pārmetums, tomēr, kā paliek ar ... "priekos un bēdās" ? Vai nav pareizāk sakārtot pirms bēgt? Tā ir slimība, un sievai ir vajadzīga palīdzība. Jā, dzīve ir viena, jā, gribās to nodzīvot forši, bet....sakārto to, pirms dodies prom.

Kas ir tā diagnoze? Psihiatrs uzstāda arī tādas diagnozes kā depresija vai veģetatīvā distonija. Un ir cilvēki, kad uzskata, ka cilvēks ar šādu diagnozi ir nekam nederīgs vecāks vien ar to, ka neatbilst citu standartiem un ekspektācijām.

no malas

Paga, paga. Šķirties tu vari jebkurā laikā, bet par bērniem ir jādomā TEV, jo nu jums abiem adekvāts esi tu.

Papildināts 09.07.2019 06:48:

Danica
Ko viņš tur var sakārtot. Kas, viņš ir ārsts? Psihiatrs? Viņam mājās palāta ar trakokleklu? Un bērni lai piestrādā par sanitāriem? Tad būtu pareizi? No cilvēka var prasīt to, ko var reāli izdarīt, nevis kaut kādas neiedomājamas lietas, kas izlasītas lubu romānos. Un vispār lubu romānos Ročesters atrada savu Džeinu Eiru, un visas dāmas aiz sajūsmas birdina gaužas asariņas, nevis muld par "nodevēja domāšanu"

Pēdējās izmaiņas: no malas, 09.07.2019 06:54.


a²+b²=c²

desa

MelnaKafija

Skiries. Negrasos but divkosiga.


Forumietis
Pastāstīsi, kas par diagnozi sievai?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393457