Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slimas attiecības

Forumietis

Norma Džīna

Sajūta, ka kāds speciāli provocē, lai sāpnātu.

Manuprāt desa, bet - asinsdesa.

itkā Bipolārie traucējumi tagad ārsts jau izteica varbūtību ka šizofrēnija.

Par bērniem jādomā un par viņu jau arī. Nav jau tā ka svešs cilvēks. tikai nav vairs spēka un kad padomāju kas notiks ar bērniem tālāk. Sorry, ja kļūdos, bet man liekas nākotne krāsosies tāda kā blakustēmā, pēc tiem ntajiem postiem, un ņemšanos gluži viņa gluži kā manējā un ar vecāko meitu sākas problēmas. Es ikdienā strādāju. Vēlu esmu mājās. Redzu, ka nav labi. Vienubrīd izdomāja meitai mājmācību ņemšot.Labi, ka sīkāi obligātā apmācība un es uzliku veto uz b/d.

Papildināts 09.07.2019 08:39:

Norma Džīna
jā norezonēja, jo izrādās manējā arī šito lasa visu pa dienu. kaut šito lapeli nobloķēt vqarētu. Sasmeļas te murgu idejas....

Forumietis
Viņa tagad ārstējas, zāles dzer?

Vīrieši nereģistrējas saitos, lai ieriebtu partnerei vai pievērstu tai uzmanību. Tā dara tikai sievietes.

Desa.

Tad dzer tad nedzer. Periodiski, kad uznāk, esot vesela visu kontrolējot. kad mēģinu pārliecināt, tad psiho, ārdās.

Da labi, es tāpat te nesēdēšu.pirms pāris dienām piesēdos pie kompja un šito uzgāju. Tāda sajuta, ka te filiāle iestādei. dusmas, ka te savas idejas smelas bernu audzinasana.

Forumietis
Iespējams arī, ka tev ir jāiet prom un bērni jāņem līdzi, ja jau saki, ka viņas slimība sāk ietekmēt bērnu uzvedību. Tas varbūt skan skarbi, bet tu jau ļoti ilgi cīnies un uzlabojuma vēl joprojām nav. Vai viņa pati atzīst, ka ir slima?

Sixpārnis

Un ja nu bērniem ari saslimšana? Tos ari pecak pametis?

Sixpārnis
Bērnus neviens nepamet. Nu ok, es laikam zinu drusku šo stāstu. Ja otrs negrib īsti neko darīt, lai uzlabotu savu stāvokli...

Varbūt vispirms vajag to sievu aizvest pie ārstiem un nozīmēt ārstēšanu. Un tad pamazām sagatavot tamm ka būs šķiršanās.

Ja tādu pustraku tā pēkšņi vīrs pametīs, tad paliks pavisam traka.

Rudā_
Cik saprotu, ārsti jau ir apmeklēti, citādi kur tad diagnoze rastos

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393457