Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slimas attiecības

Forumietis

mikausite
Bērnus neviens nepamet.

nu, nu... lai nu tā būtu.

MartaMartaMarta
Nu labi, normāli, atbildīgi cilvēki nepamet.

Man šī tēma, protams, tuva un es no sava skatupunkta skatoties teiktu, ka, ja mans vīrs būtu nelaimīgs un manis dēļ jau sāktos destruktīva rīcība, plus mana slimība jau radītu destrukciju bērnos, es gribētu, lai mana ģimene glābjas.

Es arī autoru labi saprotu. Nekur jau visticāmāk neaizies. Bet reāli- smaga dzīve. Kas tādu nav dzīvojis -nesapratīs.

Sixpārnis

mikausite
Nav tavējais?

Skirties drīkst, protams. Bet tur jāizdomā plāns. Sievai ir savs Dr, terapeits, radi? Virs iet un runa ari ar viņiem, ne te foruma sūdzas par traku sievu.

Cienas jau tur nav. Mīlestības ari gan jau vairs ne. Tas slimnieka stāvokli tik var saasināt.

Sixpārnis
Es arī, kad tikko izlasīju tēmas pieteikumu, domāju, bāc, manējais īstenībā dziļi sirdī jūtas tik nelaimīgs un sakrīt jau daudz kas, t.sk. 2 bērni un slimība, bet 1.mans vīrs mīl mani un šķirties negrib 2.viņam labāks rakstības stils

Papildināts 09.07.2019 09:48:

Ā un jā, mans vīrs nekad nesūdzētos forumos par traku sievu

pelēkā pele

asinsdesa

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

labrencija

Forumietis
Šķiries, šķiries. Pamet bērnus mātei, nemaksā uzturlīdzekļus. Brauc uz Spāniju pie Kiviča &Co. Laimīgu taciņu. Pierādi faktu, ka 50 %vīriešu tā dara. Lai karma pati tiek galā.

Umka88

tkā Bipolārie traucējumi tagad ārsts jau izteica varbūtību ka šizofrēnija.
Tas ir ka varbutibu? Zales ar izraksta uz tada pamata...varbut ir, varbut nav tada diagnoze

Papildināts 09.07.2019 11:49:

Da labi, es tāpat te nesēdēšu.pirms pāris dienām piesēdos pie kompja un šito uzgāju. Tāda sajuta, ka te filiāle iestādei. dusmas, ka te savas idejas smelas bernu audzinasana.
Un kapec ne? Te daudz cilveku ar labam zinasanam, izglitibu, pieredzi.

Papildināts 09.07.2019 11:51:

jo izrādās manējā arī šito lasa visu pa dienu. kaut šito lapeli nobloķēt vqarētu. Sasmeļas te murgu idejas....

Konkreti kadas murgu ludzu?

Mēs neredzam lietas tādas, kādas tās ir. Mēs redzam lietas tādas, kādi esam mēs.

Vika87

Ārsts uzstādija nekonkrētu (varbūt) diagnozi un tu nolēmi šķirties jo tur nekas nemainīsies. Kā tu zini ka nemainīsies? Kā izpaužas viņas slimība? Ko viņa tadu traku dara? Ja ir diagnoze ir arī zāles noteikti izrakstītas. Tās nepalīdz? Ta jau tur jaliekas trako namā ja jau pat zāles nelīdz un viņa galīgi traka ir. Ta jau ja viņa tik traka būtu arsts pats sūtītu bāriņtiesai kādu ziņu, ka bērni nevar ar tik traku māti kopā dzīvot. Man jau liekas vienkārši atradi iemeslu lai šķirtos.

Umka88

Ta jau ja viņa tik traka būtu arsts pats sūtītu bāriņtiesai kādu ziņu, ka bērni nevar ar tik traku māti kopā dzīvot.

Tiesi ta! Vel arsts izraksta zales uz barbutibas pamatiem. Man te autors nevesels izklausas.

Papildināts 09.07.2019 12:05:

Ja ta sieva lasitu, ieteiktu no tada traka skirties. Palasot stipri nevesels un neuzticams izklausas, pat varbut nervozs , bistams un ar murgainam idejam. Tiesam sievai butu labak no tada tikt vala..

P.S. Bet vispar psihopatiska desa.

Mēs neredzam lietas tādas, kādas tās ir. Mēs redzam lietas tādas, kādi esam mēs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393457