Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atteicas ķeizarot ar nosūtījumu no ginekologa

SantaMarija

Esmu 30.grūtniecības nedēļā, sakarā ar manu veselību ginekologs teica ka rakstīs nosūtījumu uz plānveida ķeizaru. Bet brīdināja, ka slimnīca var atteikt. Varbūt ieteiksiet kur neatteiks. Zinu kā RdzN mēģina atrunāt, jeb atteikt,jo uzskata ka pati var( teorētiski).

kaspers

Manai māsai RDzN un Sigulda atteica, viņai gan nebija problēmas ar veselību, bet traumatiska pirmo dzemdību pieredze Bulduros.

Man ari aktuali. Pirmais bija keizars divus gadus atpakal, tagad 36.nedela. Nakampirmdien dabusu arsta nosutijumu, bet jautajums, ka talak. Berns bus ap 4 kg un riski ir. Aizgaju pakonsulteties un sapratu, ka loti maza iespeja, ka pasai sanaks un maz vecmates, kas to butu gatavas uznemties. Stulbums kaut kads ar tam vadlinijam, cakare visu veselibu, lai butu keksitis.

Pinotage

Es dotos uz Stradiņiem, pati tur dzemdēju (akūts ķeizars). Nelika man ilgi mocīties, kad process nevirzījās. Nav arī dzirdētas atsauksmes, ka tur ļoti spiestu pašai dzemdēt (par RDzN gan šādu atsauksmju ir daudz).

Zukins

Man atteica gan Stradiņi, gan RDzN, gan Siguldā kaut gan indikācijas bija nopietnas. Beigās braucu uz ierosināšanu RDzN, jo dzemdības vnk pat neplānoja sākties. Tad arī RDzN izlēma, ka nav ko gaidīt brīnumus un ķeizaroja.

Cik man zināms, pastāv arī maksas pakalpojums.

10centi

Stradini ir lojāli. Vieniigi tur prasaas remonts nodaļā, bet man tas bija mazsvariigi. Ārsti ir profesionāli, iesaku.

Man ir 3 ķeizargriezienu pieredze, pirmais akūts, otrais pēc 1.5 gada, loģisks pavērsiens. Savukārt pirms 3 ķeizargrieziena sanervozeejos, jo starpaa 9 gadi, pašai 36. Bija iekšēja pārlieciiba, ka pašai nevajadzeetu mēģinaat. Arii rēta bija plāna, to konstateeja ap 34 ned.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Dzeerveniite

SantaMarija
Pēc pieredzes saku- ja atsaka, ar visiem papīriem ej citu slimnīcu. Mazās slimnīcas varētu būt atsaucīgākas- Kuldīgas piemēram. Es personīgi esmu gatava kaut 200 km braukt ķeizaroties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393749