Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pilnmēness

bitite_13

Šonakt gaidāms pilnmēness un tā daļējs aptumsums! Biju dzirdējusi, ka pilnmēness naktīs dzimstot ļoti daudz bērniņu! Tā kā mans datums nav aiz kalniem, domāju, kāda būs šī nakts! Varbūt varat padalīties vai jūsu bērniņš dzima pilnmēnesī? un vai bija pienācis datums (kas varētu būt sakritība) vai arī tas notika pirms noliktā datuma tieši pilnmēness laikā?

Inda

Cik atceros no RDzN statistikas, visvairāk bērnu dzima tieši ceturkšņos, nevis pilnmēnesī. Bet gaidīt jau nav aizliegts

ieelpa

Pilnmēness manējam bija vienaldzīgs. Dzima 2 nedēļas pēc noliktā termiņa

Celestiall

Nebiju tam pievērsusi uzmanību, bet izlasot šo diskusiju paskatījos 2016. gada Mēness kalendāru - dzemdību kontrakcijas sākās tieši dienā un aptuveni ap to laiku, kad iestājās pilnmēness :o tās pašas dienas naktī bērns jau bija piedzimis.

Vispār pilnmēness ir nevis šonakt, bet nākamajā naktī - es arī gaidu otrais bērns piedzima pilnmēnesī 41+nedēļā. Bet,skatoties tās punktiņu bildes par dzimušo statistiku, pilnmēnesī ir vairāk,bet ne tā šausmīgi vairāk dzimušo.

Es domāju, ka tas iespējams strādā vairāk psiholoģiski. Tagad izlasot, arī sāku domāt, ka varbūt vēlreiz somas saturs jāpārkārto, ja nu tomēr šodien

liina

Uz mani pilnmēness divas reizes nav iedarbojies

Mans bērns par to veica pētījumu skolā - salīdzināja daudzu skolēnu dzimšanas datumus saistībā ar mēness fāzēm. Ietekme neapstiprinājās.

Tad jau laikam tomēr mīts tas viss

arī piekrītu, ka mīts. ja tiešām būtu vairāk bērnu dzimušu konkrētos periodos, tad tas jau sen būtu zinātniski apstiprināts. vēl jau pastāv teorijas par personīgo bioritmu, bet tikpat apšaubāmas.

tikko intereses paskatījos: mans bērns dzima tukšā mēnesī!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393789