Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēlos strādāt par auklīti.

Burvestiba

Vēlos kādā jaukā, sirsnīgā ģimenē strādāt par auklīti.Es ļoti mīlu bērnus, cenšos katru mazo sirsniņu samīļot, sadzirdēt un saprast.Katrs bērns ir individuāla personība ar savu es, tā ir mūsu nākotne.Man ļoti patīk kontaktēties ar bērniem, runāties, uzklausīt,šādā veidā man pats bērns nemanot atklājas un mammai ir prieks, ka varu par viņas bērna aktivitātēm un garīgām izpausmēm ko interesantu pastāstīt.Katrā bērnā es meklēju ar ko viņš ir tieši atšķirīgs un īpašs, neko neuzspiežu, ļauju priecāties, kā puķei augt, izbaudīt bērnību, bet tai pašā laikā pieskatu.Vēlos strādāt tikai privāti( lūdzu bērnudārzus mani netraucēt), varu pieskatīt arī pie sevis mājās.Plānoju iziet sertificētas auklītes kursus augusta beigās septembra sākumā.Ir izieta obligātās veselības pārbaude un sanitārā grāmatiņa.Mana cena par stundu-3 eiro.Tel.25593348.Dzīvoju Čiekurkalnā.

eklēju auklīti divgadīgam puisītim Jūrmalā

Jārūpējās par puisīti no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst.8.00-17.00. Četras dienas nedēļā - piektdiena, sestdiena, svētdiena brīva!

Maltītes tiek pagatavotas, tikai kopā jāpaēd.Puika ir mierīgs. Analītiķa tips. Vispirms domā, tad dara. Puika jānoliek čučēt diendusā, bet, ja neguļ, nekas, ātrāk ies gulēt vakarā. Podiņmācība vēl ir aktuāla. Dienas ritms pašu ziņā. Bērnudārzā šogad nav plāns doties.Privātmāja. Tuvu jūra un parks. Ar bērnu var forši pavadīt laiku, gan pie jūras, gan parkā, gan pagalmā, lietainā laikā protams mājā, kurā ir daudz rotaļlietu, grāmatu, puzzles, lego u.c.

Mājai ir divi stāvi. Pirmajā dažreiz sastopami opis ar omi. Bet auklītes un bērna neaizskaramā teritorija ir otrais stāvs ar savu saimniecību. Esam forši un atklāti cilvēki un tādu arī meklējam auklīti.

Tagad sāpīgākais - finanšu jautājums. Sakarā ar to, ka esmu vientuļā mamma, varu atļauties samaksāt (pagaidām) 2,5-3 euro stundā. Esam Jūrmalā, ja esi no Rīgas, varu sagrabināt arī vilciena biļetei.

Bet es ticu, ka ne visu šajā dzīvē izšķir nauda un ir jauki cilvēki, kas ir zinoši, saprotoši arī bez sertifikātiem un bērnus mīloši.

Gaidīšu ziņu. 26300633

Burvestiba
Sveiki, vai atradat aukléjamo?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18393979