Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Breast and The Best 132

pukupeka

pukupeka

The Breast and The Best 131

Iepriekšējā lapiņa šeit: 131

Tabula - plaša informatīva datu bāze ar foruma dalībnieču veiktajām krūšu plastikas operācijām, ārstiem, cenām, implantu tilpumiem utt.

Datus tabulai var iesūtīt šeit!

Aicinām piedalīties aptaujā par ārstu darba novērtējumu visas, kurām operācija veikta vismaz pirms 6 mēnešiem!

uzmanibu

Lai saņemtu pieeju plašākajai galerijai ar LV plastisko ķirurgu darbiem, jāizpilda šādi nosacījumi:

1. Vismaz 2 nedēļas aktīvi jāpiedalās šīs lapas sarunās.

2. Jānosūta uz e-pastu thebreastandthebest@gmail.com savu sākuma kapitālu - 2 foto: profilā un no sāniem un/vai pēcoperācijas rezultātu (sejai nav jābūt redzamai )

• bildē rokās jābūt redzamai papīra lapai ar uzrakstītu Cāļa lietotājvārdu.
  • E-pasta administratori ir Shljanta, Sunlite un pukupeka . Bilžu pievienošanu, papildināšanu, dzēšanu veic viņas!

3. Neaizmirstiet e-pastā uzrakstīt savu lietotājvārdu cālī.

4. Kad pagājušas 2 nedēļas no pirmā ieraksta veikšanas šajā foruma sadaļā, kādai no adminiem (Sunlite, Shljanta, pukupeka) jāpalūdz piešķirt pieeju galeriju skatīšanai. Pieeja uz bilžu skatīšanu ir caur gmail kontu. Ja tāds nav, tad jāizveido.

Meitenēm, kas ignorēs šos nosacījumus, pieeja netiks piešķirta!

!!!! Meitenēm, kuras izlems izņemt bildes no galerijas, pieeja galerijām tiks noņemta

Lūdzam ievērot šos nosacījumus un cienīt privātumu.. Lai visām izdodas!

Noderīga informācija - raksti, publikācijas, intereneta vietnes, video u.c.

Ārstu atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Pieprasītāko ārstu kontakti:

Kaspars Feldmanis Dr.Feldmaņa privātklīnika, Dzīparu iela 8, Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas raj., 67562318, 20004707. Konsultācijas Pirm/Piekt 9.00-17.00

Jānis Ģīlis Plastikas ķirurģijas klīnika, Bazīcas iela 31, 67845208. Konsulācijas Otrd, Cet. un Piekt. 8.00-18.00

Dr. Ansis Ģīlis

Dr. Jānis Lapiņš

Eduards Jurševičs Dzirnavu iela 23, Rīga, 67333322, 67579208

Tālivaldis Krūmiņš Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, 67201042. Konsultācijas Tre. 16.00-19.00 un Piekt. 14.00-17.00

Gundars Krauklis Brīvības iela 410, Rīga, 67042642. Sporta iela 3, Rīga, 67336268, krauklisg@hotmail.com

Andrejs Kremņevs Dzirnavu iela 57a, 4 st., ieeja no Baznīcas ielas, Rīga, LV-1010, Latvija.
Pieraksts uz konsultāciju pa tālr.: +371 67885885
Mob.tālr.: (+371) 28631414 info@kremnev.lv

Pēteris Laucis Rīgā: Diplomātiskā servisa medicīnas centrs, Elizabetes iela 57, Centra rajons, Rīga, LV-1050, tel. 67229942. Pieņemšana: otrdienās un piektdienās

Valmieras slimnīca 575. kab. tel. 29241577, Pirm. 16.00-18.00

Evija Rodke Dzīparu iela 8, Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas raj., 67562318, 67562320, 29552212. pirmdienas (13.00 - 17.00), otrdienas (10:00 - 12:00), ceturtdienas (13.00 - 17.00), piektdienas (13:00 - 17:00) TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta!!!

Andrejs Skaģeris. Dzirciema iela 20, tel 67452015.
 Konsultācijas Otr. 15.00-18.00 un Cet. 13.00-16.00

Jānis Zaržeckis. Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, tālr.: 67201042 Konsultācijas Pirm. 17.00-19.00 un Piekt. 10.00-13.00

swweetik

panamera

Tas ir ari mans variants mazuma piegarsa uzreiz paradijas. Bet nu, pec daktera teikta, man tika ielikts maximums uz to bridi. Pie krutim pierod nenormali atri.. .diemzel..

Reti kura sudzas, ka par lielu, protams, var but ari ta. Bet mazuma piegarsa vairak vai mazak paradas daudzam

Tad Tu plano pie Rodkes vai vel iesi uz kadu konsultaciju pie cita daktera?

panamera

pukupeka

Paldies! Tik tiešām forši, ka ir tāda lapa, jo bieži vien pat "draudzenēm" negribas īsti ko tādu stāstīt, un ir jauki, ka var padalīties pieredzē un iespaidos un uzklausīt, kā ir citiem.

swweetik

Zin kā, es dikti daudz esmu lasījusi, un neatradu internetā pie Rodkes nevienu sliktu atsauci. Dod uzticību un drošuma sajūtu, bet kādā no iepriekšējām lapām biju lasījusi, ka Jurševičs ir topā. Pie viņa noteikti nē. Un par citiem ārstiem ar diez ko daudz nezinu, visiem ir foršas mājaslapas un smuki viss sarakstīts, bet kas man patika par Rodki, ka viņai ir daudz informācijas IG, FB, kā arī plašas atbildes uz jautājumiem. Rada uzticībai viņai kā profesionālim. Bet tad lasīju, ka atkarīgs ir no tā, ko vēlas darīt - pacelšana vai palielināšana. Domāju ar palielināšanu būs ok, ar pacelšanu cik noprotu ir daudz grūtāk, lai būtu estētiski.

Domāju ņemšu arī maximumu, ko atļaus dakteris tad

swweetik

panamera
Rodkei ir laba pieeja darba ar klientiem. Soc.tiklu aktivitātes noteikti nostrada, kas ir labi. Vienigi tas, ja jagaida ilgak rinda.

Ja patik kuplakas krutis ( un spriezot pec Tavam velmem uz D, ta ir ) tad labak ir nemt max.

Iesaku iesutit savu sakuma kapitalu un tad pec 2 ned.varesi dabut pieeju galerijam un papetit meitenu rezultatus. Loti noderigi

panamera

swweetik

Uii, ja tu zinātu cik ļoti gribās, lai paiet šīs divas nedēļas ātrāk. Gribas redzēt meiteņu rezultātus, kā arī salīdzināt katra plastiskā ķirurga "rokrakstu". Jo principā nākamās nedēļas laikā plānoju pierakstīties uz operāciju, vienoties par datumu utt., tāpēc gribas redzēt bildes pirms iemaksāju drošības naudu.

Pie tam pie Rodkes viss aizņemts līdz pat janvārim. Vajag pēc iespējas ātrāk pierakstīies

Eneile

Man jautājums! Kad taisījāt operāciju, tad ņemat slimības lapu darbā vai plānojat atvaļinājuma laikā?

4 diena iet, viena krūts jau ir super, bet otra ir mazliet vairāk piepampusi un liekas, ka muskulis negrib padoties - sāpes ir tikai tajā krūtī. Tā lenta liekas, ka traucē, bet klīnikas māsiņa saka, ka vajag likt, lai tā tūska neiet uz augšu. Kas varētu būt tas kas trucē tai krūtij nomierināties? Moš kādai vel tā ir bijis?

Sveikas! Arī es šeit esmu jauniņā. Klusiņām lasu jūsu sarunas par un ap krutīm jau diezgan sen,bet nu ir laiks pievienoties,ja piekrītat,protams. Pēc 2 mazajiem no manām glītajām C izmēra krūtīm ir palicis vien knaps B,gribas,lai ir tikpat skaistas kā bija pirms bērniem. Vīrs arī atbalsta,arī ar finansēm, ir gatavs doties līdzi uz konsultāciju. Mazo beidzu barot pirms 4 mēnešiem,vai varu doties jau uz konsultāciju,ja op plānoju decembrī? Vēl neesmu izlēmusi pie kura doties... Ļoti gribētu

Papildināts 26.07.2019 21:54:

Ļoti gribētu redzēt pārējo meiteņu rezultātus! Jāpļāpā 2 nedēļas un tad jāiesūta foto ar savu sākumkapitàlu?

swweetik

Miss_Elza
Sveika!

Laipni lugta barina . Jap, 2 ned.+sakuma kapitals ar redzamu Tavu lietotajvardu un bus Tev pieeja

Ja plano op decembri, tad es domaju, drosi vari capot uz konsultaciju. Vismaz atrak bus skaidriba kas un ka.

pukupeka

Eneile
Kā kura meitene izvēlas. Es ņēmu atvaļinājumu.

an4ukinjsh
Te laikam palīdzēs tikai pacietība. Pirmie mēneši var paiet ar šādām sajūtām, jo katra krūts dzīst un iesēžas savā ātrumā. Neforsē ar aktivitātēm, un būs labi.

Papildināts 27.07.2019 08:14:

Miss_Elza
Sveika! Ja līdz decembrim Tavs svars un krūšu apjoms stipri nemainīsies, tad var sākt iet uz konsultācijām jau tagad.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394211