Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vaginālā varikoze

Grunts

Grunts

Sveikas,

Varbūt kādai ir sava piedzere ko pastāstīt. Šobrīd rit 3 GR, tuvojas 8 mēnesis. Varikoze parādijās jau 1 grūtniecības laikā, otrās saasinājās. Bet GR viss pazuda un nekā nebija. Bet vienmēr runa gāja tikai par kājām!

Šajā GR jau no pirmajām nedēļām sāka parādities uz kājam, ar katru mēnesi ar vien vairāk. Esmu uzraudzibā pie flebologa. Neko citu kā vilkt spec.zeķes izdarīt nevar.

Bet nu jau 2-3 nedēļu saprotu ka pietūkst arī viss starp kājām izpētīju, sazvanījos ar savu ārstu - gaidu vizīti.

Bet gribas varbūt kādu reālu pieredzi dzirdēt.

Vairāk interesē tieši dzemdību process!? kā norisinājās? Vai tas ko aizkavēja, traucēja?

Jo piepamst "lūpas" tikai ja esmu daudz staigājusi. Ja sēžu nekā tāda nav. Vai no rīta pieceļoties arī viss pa smuko.

Man gan bija nedaudz citādi - grūtniecības laikā ļoti saasinājās krampji kājās un pietūkuma sajūta dēļ vēnām. Vienīgais, kas reāli palīdzēja (neskaitot vēnu zeķes), bija kalcija lietošana - 2x dienā pa 1 Calcigran forte tabletei nokožļāju un, protams, jāseko, vai D vitamīns ir pietiekami (man trūka, lietoju 8 pilienus dienā).

Man otrajā grūtniecībā bija vaginālā varikoze. Ar kājām gan viss bija kārtībā, zeķes nenēsāju.
Vienīgais, ko grūtniecības laikā darīju - nēsāju jostu, bet nevarētu teikt, ka palīdzēja, tāpat viss traucējoši piedzīts. Dr. neko citu neieteica, pie flebologa nebiju.

Dzemdībās pašās netraucēja, vispār to nejutu un nedomāju. Bet izstumšanas laikā viena no tām vēnām makstī plīsa, diezgan pamatīga asiņošana ar sekojošu vājumu pēc tam pāris dienas. Pirmo diennakti uz tualeti rāpoju, kur nu vēl mazo apkopt...
Asiņošanas dēļ personāls steidzināja placentas dzimšanu, lai ašāk var to vēnu aizvilkt ciet. Sadzija labi, rēta nav jūtama

Iesaku sekot līdzi, lai ir labas dzelzs rezerves (ātrāk atjaunosies hemoglobīns) un apbruņoties ar palīgu pēcdzemdību dienām. Ar trešo jau šķiet, ka "es taču liela meitene un tikšu galā", bet pēc liela asinszuduma figu, jo pat tualetes apmeklējumam vēlams pavadonis

Grunts

Ak Dies

Paldies par info. Tagad vispār aste kājstarpē.

Nu neko nepadarīsi, jāgaida vien ir.

Nu, nav nav tas nekas ārkārtējs un tā. Pārejošas neērtības. Personāls zina, kā rīkoties, viss štokos.

Man no tās reizes vienīgā bēda ir, ka šitā dēļ bija ļoti īss pirmais kontakts. Man bija jāguļ nekustīgi šūšanai piemērotā pozīcijā, līdz ar to bērniņš to brīdi nebija pie manis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394343