Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Steidzami meklēju auklīti puisītim Jūrmalā

Gichmari

Meklēju auklīti divgadīgam puisītim Jūrmalā

Jārūpējās par puisīti no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst.8.00-17.00. Četras dienas nedēļā - piektdiena, sestdiena, svētdiena brīva!

Maltītes tiek pagatavotas, tikai kopā jāpaēd.Puika ir mierīgs. Analītiķa tips. Vispirms domā, tad dara. Puika jānoliek čučēt diendusā, bet, ja neguļ, nekas, ātrāk ies gulēt vakarā. Podiņmācība vēl ir aktuāla. Dienas ritms pašu ziņā. Bērnudārzā šogad nav plāns doties.Privātmāja. Tuvu jūra un parks. Ar bērnu var forši pavadīt laiku, gan pie jūras, gan parkā, gan pagalmā, lietainā laikā protams mājā, kurā ir daudz rotaļlietu, grāmatu, puzzles, lego u.c.

Mājai ir divi stāvi. Pirmajā dažreiz sastopami opis ar omi. Bet auklītes un bērna neaizskaramā teritorija ir otrais stāvs ar savu saimniecību. Esam forši un atklāti cilvēki un tādu arī meklējam auklīti.

Tagad sāpīgākais - finanšu jautājums. Sakarā ar to, ka esmu vientuļā mamma, varu atļauties samaksāt (pagaidām) 2,5-3 euro stundā. Esam Jūrmalā, ja esi no Rīgas, varu sagrabināt arī vilciena biļetei.

Bet es ticu, ka ne visu šajā dzīvē izšķir nauda un ir jauki cilvēki, kas ir zinoši, saprotoši arī bez sertifikātiem un bērnus mīloši.

Gaidīšu ziņu. 26300633 vai gichmari13@gmail.com


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394369