Par tām kompresijas zeķēm.

nešpetnā

Slēdza nešpetnā: "Slēgts".

Sveikas! Nu jau arī mans ķeizara datums nolikts. Ārsts teica, ka būs vajadzīgas kompresijas zeķes. Tobrīd neko vairāk nepajautāju, tādēļ gribu lūgt Jūsu pieredzi. Kādas jāpērk? Ar pirkstu daļu, vai bez? Der arī pusgarās, vai tikai garās? Vai noteikti vajag II pakāpes kompresiju, jeb pietiek ar I pakāpi? Kurš tur tas izmēra mērījums svarīgāks, potītē, vai apakšstilbā? Man tā kāja tāda- potīte un vidusdaļa uz M izmēru, bet apakšstilba resnākā daļa uz L, vai pat XL.

Miegamice

Man, kad veica laparaskopiju, lika iegādāties lielās elastīgās saites, sanāca krietni lētāk un aptina man pirms operācijas māsiņas pielāgojot stiprumu....ieteiktu Tev par tām painteresēties, bet varbūt priekš ķeizara der tikai zeķes....

Dzeerveniite

nešpetnā
Paprasi,varbūt kādai paziņai jau ir un nelieto. Man vajadzēja mēnesi lietot, bet tagad došu mammai uz operāciju- neies jau uz vienu dienu pirkt dārgas zeķes. Mums arī izmēri sakrīt.

Varbūt, kāds zin par to zeķes garumu? Der arī līdz celim?

Krustnaglina86

Man bija ķeizars pirms 5 mēnešiem, bet kompresijas zeķes neviens neprasīja vilkt vai pirkt!

AsTheCopperStatue

Tā kā man jau ilgi pirms grūtniecības vienai kājai bija varikozo vēnu operācija, tad jau grūtniecības sākumā Mauriņa klīnikā aizgāju uz apsekošanu un iegādājos kompresijas zeķes, ko jāvelk arī dzemdību laikā bija. Nēsāju tās visu grūtniecību un vajadzēja arī pēc tam 6 nedēļas tajās vēl staigāt.

Vispār, ja ir nosliece uz varikozitāti, ieteiktu tomēr aiziet uz pārbaudēm un iegādāties zeķes atbilstoši ārsta receptei. Ir tā vērts!

Как медное изваянье

Grūtniecības laikā man nekādu vēnu problēmu, izņemot īsu brīdi hemoroīdi, nav bijis. Tomēr man ir liekais svars un vecums 37gadi. Esmu uzskaitē pie Vītiņas un tikko pierakstījos Strados uz ķeizaru. Daktere teica, ka ļoti vēlamas kompresijas zeķes. Pirkšu,protams. Arī kad ar akūtu ķeizaru nāca pasaulē mans otrais bērns, dzemdību namā, pat tanī visā steigā un ātrumā, zeķes man tika uzstīvētas kājās. Tās gan bija viņu pašu.

Hemoroīdi ir vēnu problēma un visdrīzāk tie nekur nav pazuduši, tikai samazinājušies un netraucē tik ļoti.

dreamgirll

Tie jau nu noteikti nav pazuduši un arī nezudīs. Jau gadus 10, pie aizcietējumiem, uzreiz ir klāt. Kājām, gan neko neesmu manījusi, kaut man darbs tāds,ka pavasaros nonstopā visu dienu nepārtraukti jābūt kustībā un apsēsties nav laika ne uz mirkli.

Man ari bija zekes javelk operacija, tagad ari sapakotas koferi nakamajam keizaram. Cik sapratu, tas, lai trombi kajas neveidojas. Man zekes ir garas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18394395