Par tām kompresijas zeķēm.

nešpetnā

Slēdza nešpetnā: "Slēgts".
Manmara

Mums arī teica, ka pie ķeizara obligāti vajadzēs kompresijas zeķes (ir vai nav problēmas ar vēnām) un tieši garās. Pirku Mauriņa klīnikā, tur viņi visu nomēra, lai būtu pareizais izmērs un stiprums.

aija

Pirku dažas nedēļas atpakaļ Tonus elast veikalā, Miera ielā, līdz celim, pusgrās, nomērija kāju un iedeva kādas vajag, maksāja kautkas ap 7eur

Kurš Jums datumins uz ķeizaru ja nav noslēpums?un kā notiks iestāšanās slimnīcā? un neteica kaut ko par gela nagiem iespējams ka ir jums tādi?

Papildināts 25.08.2019 17:54:

Es otrdien mēģināšu noķert vītinu un pierakstīties Stradiņos uz ķeizaru..

Papildināts 25.08.2019 17:54:

Man iepriekš bija ķeizars pie viņas. Bet zeķes nebija jāpērk jāvelk bet tas bija baigi sen

--D_elicate--

D_elicate, uzraksti man cp, nepaguvu iepriekšējā tēmā atbildēt pirms slēgšanas.

Zeķes, jau kādu laiku atpakaļ, pasūtīju no Ortotēkas, 18€.

D_elicate
Gēla nagu man nav. Ķeizars paredzēts 5.09., slimnīcā jāstājas 4.09. līdz 12:00. Esmu pie dakteres Vītiņas uzskaitē un iepriekšējās vizītes laikā ,34.ned., viņa mani pierakstīja un veica arī ierakstu mātes pasē. Vienīgā prasība bija kompresijas zeķes, bet man vēl šonedēļ viena vizīte, varbūt, vēl ko teiks.

Mopsukins

nešpetnā
Uz cik nedēļām viņa taisa ķeizaru? Man arī plāns pie vitinas. Vienīgais protams jau katram individuāli izskata noteikti.

Mopsukins
Nu man sanāk, bez 1 dienas, pilnas 39 nedēļas. Tas ir skaitot pēc 1. USG noteiktā dzemdību datuma.

Papildināts 26.08.2019 11:18:

Esmu pierakstīta Stradiņos, bet nav tā, ka noteikti būs Vītiņa. Līgumu slēgusi neesmu, es nemaz nepajautāju, vai tieši viņa būs.

Stefanie

nešpetnā
Man uzskaites ginekoloģe arī teica, ka uz ķeizaru būs jāvelk zeķes - visgarākās un lika pierakstīties pie flebologa, lai tas ne tikai izmēru nosaka, bet vispār vēnas izmeklē, tāpēc neder vienkārši iet uz veikalu un pirkt, kā pārdevēja nomērījusi.

Pierakstījos VC4 pie flebologa, tur nedēļu uz priekšu varēja dabūt pierakstu, ja iet par savu naudu.

Stefanie
Mani, gan nekur nesūtīja, tikai pateica ka vajag zeķes. Nopirku 1. pakāpes kompresiju, iepriekš rūpīgi kāju samērot visos punktos. Man nav profilaktiskās, bet gan tādas, kas tieši paredzētas dzemdību, pēcdzemdību, pēcoperāciju periodam( apraksts bija klāt). Man ir garās.

Cassia

Biju pie flebologa VC4 Baltijas Vēnu klīnikā, izmeklēja vēnas, izrakstīja recepti, ar ko devos uz pirmā stāva veikalu, tur noskenēja kājas, pēc iegūtā 3d attēla noteica izmēru. Uz savu galvu neriskētu pirkt kompresijas zeķes. Samaksāju virs 70eur par garajām, bez pirkstu daļas (baigi ērti), plus cimdus, jo bez tiem grūti uzvilkt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18394395