Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vecumdienas ārpus LV

Leokādija

Leokādija

Nesen lasīju ka pensionāri izvēlas vecumdienas pavadīt ārpus savas valsts. Sāku domāt , varbūt man arī pamēģināt. Vai ir zināms kādam cilvēks kurš ir pavada ( dzīvo) vecumdienas ārpus valsts. Interesē Bulgārija vai kāda līdzīga valsts kur saprot krieviski. Jeb nav jēgas? Kad iedomājos pensijas apmēru , komunālos , NĪ gribas vai nu ņemt striķi , vai aizbēgt. Tikai , kur? Pensija pēc dažiem gadiem , stāžs ir liels , tikai tam nav jēgas.

Pēdējās izmaiņas: Leokādija, 31.07.2019 18:55.

Leokādija
Nu tak apskaties nekustamo īpašumu īres vai pirkšanas cenas, aizbrauc uz to valsti, apskaties, vai tev tur maz patīk, apskaties pārtikas cenas, pieķer klāt ārstēšanās un zāļu izmaksas, ja nu gadās saslimt, jo tev tur par velti nekas nebūs - un tad izrēķini, ir tas izdevīgi vai nav. Es domāju, ka nav. Bet es tikai tā domāju, es nezinu.

Ceri ietaupīt uz komunālajiem sakarā ar Bulgārijas silto klimatu? Ko ietaupīsi uz apkuri, to izgāzīsi uz kondicionieri vasarā.

Leokādija
Man ir tāds plāns. Bet vēl pirms nosacīta pensijas vecuma, braukt un strādāt profesijā-gadus 5-7. Tiesa ne Bulgārijā.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Leokādija

Jā , pareizi jāaizbrauc. Darbam ārpus Latvijas esmu par vecu - līdz pensijai 5 gadi. Ja nebūtu dēls pusaudzis , meklētu darbu agrāk.

Leokādija
Kāpēc par vecu? No otras puses par tevi neko nezinu. Pati, kad interesējos-ir ieinteresēti. Gaidu, kad izaugs mazie bērni un es būšu viņos ielikusi gana, lai spētu izdzīvot bez mana “pupa”. Ja ne-būs jāved līdz.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Leokādija

Cucamonga
man decembrī paliek 60 Nu vispār, jau nebūtu slikti ja mani paņemtu darbā ārpus LV

Leokādija
Viss atkarīgs no tā, ko esi spējīga pārdot.’tas ir tavam zināšanām un iemaņām. Un lūk kur arī viens no iemesliem, kāpēc manuprāt bērniem jādzimst jaunībā. Lai uz 60 es esmu jau pati sev pavēlniece.

60 gadi-labprāt ņem darba it visur, ja vien Tev ir ko pārdot.

Leokādija

Cucamonga
man ir īpašais gadījums . Pirmā neveiksmīgā grūtniecība 24 gados tad nekā un negaidīti 41 gada vecumā paliku stāvoklī . Neārstējos , jo adoptēju bērnu.

Tā lūk tai dzīvē ir .

Leokādija
Nu tad Tu neko daudz darīt nevari. Tikai ņem līdzi pusaudzi. Neatkarīgi no iemesliem kāpēc un ka sanācis. Tas jau nemaina patreizējo situāciju. Atliek vau nu doties prom ar pusaudzi vai sagaidīt pensiju Latvijā. Pēc pensijas vecuma-65 gadi , iekārtoties darbā arī Eiropā-jābūt ļoti konkuretsejigam darba tirgu.

Leokādija
Aizlaižoties pieaugs pensijas apmèrs? Ja pensijas apmèrs prognozèjams tàds,ka jàńem strikis ieraugot komunàlo rèkinu,tad par ko ir runa?

Papildināts 02.08.2019 08:59:

Un,jà,man ir zinàmi vairàki pirmspensijas un pensijas vecuma cilvèki,kuri dzīvo àrpus Lv,to starp vīra vecàki. Tiesa ne Bulgàrijà.Un ne patstàvīgi,àrpus Lv dzīvo aptuveni no nov-martam.Bet zinu arī pàri,kuri,”aizejot pensijà” pàrcèlušies uz dzīvi,bet uz to gàja mèrktiecīgi jau krietnu laiku iepriekš,kà tūristi łoooooti bieži pavadīja attiecīgajà valstī,apcełojot un izvèloties “bàzes vietu”,iegàdàjàs īpašumu,apguva valodu vèl dzīvojot LV

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394435