Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vecumdienas ārpus LV

Leokādija

Leokādija

gossipgirlx tas būtu stulbi pirms pensijas jozt prom. Man ir stabils darbs , pamest to visu pašlaik nebūtu prāta darbs. Vienkārši gribas vecumdienas pavadīt tur , kur ir lētāk . Gribētos arī siltāk. Bulgāru , ukraiņu valodu es saprotu. Iemācīties valodu nebūtu problēmas. Jā , bet pareizi saki , kā trūristam ir jāaizbrauc un jāapskatās.

Leokādija
Interesanti. Man gan kā reizi, tas šķiet pareizi-PIRMS pensijas braukt prom un strādāt. Stāžs uz 60gadiem (kad plānoju aizbraukt), man būs jau 46 darba gadi, no kuriem 44 nepārtraukti medicīnā. Gana pieņemami, lai iegūtu pensiju arī Latvijā, un ceru uz 60 jutīšos gana labi, lai vēl gadus 7-8 pastrādātu profesijā citviet.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

karinchiks

Leokādija
Mums ar tāda doma,līdz pensijai gan vēl uj,kur tālu. Bet jau īpašums nopirkts, 6ned gadā pavadam tur,izīrējam pārējā laikā. Nu jau mums kaimiņos 3 latvieši,un jau otro gadu arī lietuvieši. Komunālie 27eur mēnesī. Ir 3 baseini,pirtis,jūra,kino zāle,boulings,biljards utt.,vobščem,pilna hotel infrastruktūra. Par kondicionieri-mums iet non stop visā dzīvoklī,76m2,3gb, un max par elektrību 25eur/mēn maksājam,nav tik traki.

Un jā,tur arī ar Lv pensiju var dzīvot un iztikt ļoti labi.

Ļoti, ļoti laimīga!

Catherine

karinchiks
Nu jau bezmaz debesmannu sasolīji.

Par cik tad pirkāt to ideālo dzīvokli?

karinchiks
No šīs vietas lūdzu lēnāk un pamatīgāk - kur tas ir? Un vai tas ir apartaments jeb vai mājiņa?

Leokādija

Man arī interesē. Pašlaik skatos uz Bulgāriju vai Serbiju.

karinchiks

Semolina
Turcija,jauns dzīvojamais komplekss,2018.g bija atklāšana,īrējām,būtībā jau gadus 9 esam izpētē,šogad nopirkām. Padzīvots bija padsmit vietās,kamēr atradām savu ideālo dzīvokli. Man svarīgi bija,lai jūra blakus un ir privātā pludmale,veikali un tirgus blakus,sabiedriskā transporta satiksme,un kontingents mājā. Negribēju mājā,kur daudz maskaviešu un slāvu kā tādu. Mums ir turki,zviedri un dāņi,un kā jau rakstīju,daži latvieši. Bērniem ir akvaparks,tas ar bija svarīgi.

Bulgāriju mēģinājām,draugiem piepirkti dzīvokļi,nu nē,man par balagānisku un maz ekstru

Ļoti, ļoti laimīga!

karinchiks
Aha. Man Turcija nav sapņu zeme, drīzāk tad Portugāle. Esmu kādreiz čekojusi cenas ar domu kā būtu, ja būtu. Arī šķiet lēti. Krievi mani nebaida, drīzāk jau vienmēr piedzērušie un agresīvie briti, parastais viesnīcu kontingents. Pat ne tik daudz pieaugušie, kā viņu izlaistie bērni. Nu, bet droši vien atšķiras viesnīcu iemītnieki un ciematiņa iedzīvotāji.

Jā, jūs te labu domu pasviedāt.

Man tagad informācija pārdomām.

karinchiks

Semolina
Un mums svarīgi,lai šobrīd šis NĪ sevi atpelna. Pieprasījums ļoti liels, pirmajai iemaksai sanāks ātri atlikt,jo gribam nākamvasar pirkt vēl vienu

Ļoti, ļoti laimīga!

karinchiks
Varbūt to pat var izveidot kā biznesiņu - vasarnīcu renti - un krietnu piedevu pensijai?

Tu esi malacis!

Tagad iedomājos, ka zinu vienu ģimeni, kam bija dzīvoklis Turcijā, bet viņi to pārdeva - bērniem apnika katru gadu uz vienu un to pašu vietu. Bet pavecākiem pāriem tas varētu darboties.

Lai izdodas un veicas!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394435