Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vecumdienas ārpus LV

Leokādija

Leokādija

Paldies , meitenes . Tad uz Bulgāriju nav ko braukt. Ja jau tur ziemā nav tik jauki un zog. . Nu nekas , jādomā kas cits.

lozhmeteej_madonna ļoti laba ideja.

Leokādija
Nu ja Tev der tikai īstermiņa-nesezonas dienvidu zemju variants, tad jā.

Man plāni bik citi. Es uz pavisam taisos prom. Strādāt, dzīvot un mirt. Varbūt vēl arī tūrisma pastrādāšu. Nu īsāk sakot darīšu tur tieši to pašu, ko tagad Latvijā.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

karinchiks

Zilspukuzirnis
Es tieši mazpilsētu Alanyu aprakstīju,ar Stambulu nesalīdzinu un Stambula arī nav "dačas variants" kā tāds.

Ļoti, ļoti laimīga!

Cucamonga
Man plāni bik citi. Es uz pavisam taisos prom. Strādāt, dzīvot un mirt. Varbūt vēl arī tūrisma pastrādāšu. Nu īsāk sakot darīšu tur tieši to pašu, ko tagad Latvijā.
Bet kā ar pensiju šādā gadījumā? Piemēram, ja jaunajā valstī nostrādā tikai kādus 5-6 gadus, ar to jau nepietiek pensijai...

Uz kuru valsti Tu tēmē, ja nav noslēpums?

Papildināts 06.08.2019 14:55:

selestine
Es tiko apskatijos,ka man 39 gados ,darba stazs ir 15 gadi un pensiju rada,ka sobrid 55 eiro

Man ar 12 gadu stāžu rāda 65 eiro un man radiniecei ar 19 gadu stāžu-56 eiro.

kļavas lapa
Es domāju pieprasīt priekšlaicīgo pensiju Latvijā. Vai man ir alternatīva-palikt Latvijā uz 0,25 un atstrādāt reizi divos mēnešos (ar kolēģēm varētu sarunāt). Un tad uz pensijas vecumu pieprasīt jau īsto pensiju. Uz 60 gadiem man jau būs 44 nepārtraukti gadi medicīnā. Domāju, ka pensijai pietiks.

Tēmēju uz Sicīliju. Diemžēl tas reģions, kuru esmu aplūkojusi kā savu potenciālo apmešanās vietu, nav ar vislabāko infrastruktūru-lasi, nav ātrgaitas ceļu, un tuvumā nav labu slimnīcu. Bet laika vēl daudz. Domāju man būs jābūt elastīgākai, nu kaut kā tā.

Papildināts 06.08.2019 15:45:

Precizēšu-nav tāda līmeņa slimnīcas, kur es varētu strādāt un pelnīt algu, kas būtu lielāka nekā vidējā manā profesijā.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Man gan vel lidz pensijai vel talu, bet aizdomajos lasot so temu. Kur ad butu tada vieta kur varetu “aizlaisties” novecit pa leto? Isti nemaz nezinu. Eiropa bus par dargu. Bulgarija un Turcija, lai ari letas, tapat jau nav ta ka pa 300 eiro var izdzivot, un kkddu komfortu jau ari drosi vien gribetos. Azija leta, bet noklusana darga. Nezinu, vecumdienas laikam tiesi gribetos Latvija. Nu varbut ziemas menesos kkur pacelot, bet ju iedomajoties ka vecuma gan jau tie apgriezieni vairs nebutu tadi tad nezinu.. nu bet laikam katram savs.

Sarmozo

Cucamonga
Sicīlija, protams, ir brīnišķīga, bet, bet... vai nav tā, ka tur dzīves dārdzība ir augstāka nekā Latvijā? ja ir Itālijas pensija, tad vēl tā, bet ar Latvijas pensiju tur, manuprāt, dzīvošanai par knapu.

Sarmozo
Es nerēķinu visu naudā. Emocijas arī nav izmērāmas. Ir vieta , kur jūties iederīgs-it kā Tu visu te zinātu un izjūti tādu emocionālo pacēlumu, prieku...laimes sajūtu, kas nāk pār visu ķermeni.

Tik ļoti ciparos vēl neesmu rēķinājusi, es zinu, ka vēlos ves strādāt profesijā tur. Iespējams pensija būs tikai Latvijas, iepējams...Itālijas. Nezinu.

Cenu līmenis Eiropā caurmēra visur vienāds.

Papildināts 07.08.2019 09:43:

Un es jau taisos STRĀDĀT, savā profesijā. Tā man tāda universāla un vajadzīga it visur. Tāpēc domāju, ka būs Ok.

Sixpārnis

Es te sēžu Sicīlijā uz terases, dzeru kapiju un vēroju jūru.

vakar mani nošokēja maizes tirgotājs. Pirku 4 maizes -1€. Prasu, vai par katru? Ne, kopa! Un tak maizi pērku katru dienu, tik citas bodītes, par 2€ gabala.

Man ļoti patīk cilvēki. Nāk klāt un mēģina palīdzēt, kolidz ierauga, ka Tu kko meklē.

Zivju veikala pārdevējs cep man zivi. Jo viņam nav grūti un es esmu tūriste. Pa to laiku mani baro ar zivju uzkodām un vīnu. Cenu tai zivij labāk neteikšu, neticama. Dzeramnaudu neņem.

Kontrastu zeme, bet savu vietu te atrast ir ļoti viegli. Es tiesām saprotu Cucamonga izvēli.

Atvainojos par atkāpi no tēmas.

Sixpārnis
Un kā ar Cosa Nostra? P. S. uz tūristiem arī attiecas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394435