Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vecumdienas ārpus LV

Leokādija

Sixpārnis

lozhmeteej_madonna

Domaa, viņi nāk klāt un stadas priekša? Tūristam parastam ta ir info no stāstiem. Reāli te neko ne redzi, ne juti. (Un nebūsim naivi, ta ir visur, ari Lv). Katra zina par drošību nav ne mazāko bažu.

Sixpārnis

Uz kuru jūru skaties? Man patīk Vidusjūra. Posms starp Agrigento un Trapani.

Papildināts 07.08.2019 10:13:

Jāsmejas. Mūsu lieta (Cosa Nostra) jau nu baisi interesē tūristi un strādājošie ...

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Sixpārnis

Cucamonga
Augšpusē. Bet ta mala man ari ļoti, ļoti patika. Bijām aizbraukusi. Es ari izvēlētos to pusi.

scouty

Es ieteiktu Spaaniju. Starp eiropieshiem taa muusdienaas ir ljoti iecieniita valsts, kur pavadiit vecumdienas. Klimats labs, izmaksas nav tik lielas kaa citur. Zinu arii paaris latvieshus, kas uz turieni aizbrauca, pensijas vecumu sasniedzot. Dziivo nelielaa pilseetaa pie juuras, nopirkushi mazu, jauku maaju. Laimiigi.

Es nedzīvoju Latvijà. Plàns pensijas vecumam (vai drīzàk vecumam, kad bērni izaugs) ir pārcelties atpakaļ uz Lv. Katram savs. Kā Cucamonga saka - katrs jūt savu zemi savàdàk un ne vienmēr var visu izrēķināt naudā (nerunàjam, par situaciju, ka nav ēšanai u.tml.). Un Sicīlija ir viena no retajàm zemēm, kur man pat otreiz braukt negribētos. Tā ka, kas der vienam, neder otram.

pavasaris:)

Cucamonga
Kā Itālijā ir ar LV diplomiem un sertifikātiem? Vai tad tiek atzīti?

Es mācos valodu, ar līdzīgu ideju/mērķi.

pavasaris
Mans diploms ir atzīts (vecā medskola), tālāk nozīme ir pieredzei un iemaņām (kādu darbu esi veikusi Latvijā). Kā ar mūsdienu diplomiem-nezinu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

pavasaris:)

Cucamonga
Interesanti! Paldies par info! Pirms gadiem 15 man teica, ka nederēs LV diploms. Kādreiz noskaidrošu sīkāk kā tad īsti ir.

pavasaris
Mans PIRMS 1995.gada diploms derēja ļoti labi. Par mūsdienu diplomiem (pēc 2004.gada) nezinu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394435