Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Paniskas bailes no dzemdībām!

Bailuliite24

Sveikas meitenes!

Gaidu otru bēbi, viss forši, plānots, nevaru vien sagaidīt!

Pirmās dzemdības bija ļoti, ļoti smagas, nekas man nevērās vaļā, sāpju slieksnis ļoti zems, pie katras sīkākās sāpes, rāvu matus laukā!

Sāku piedomāt pie otrajām dzemdībām. Ļoti, ļoti bail, nu nevaru nedomāt par to. Doma dzemdēt Bulduros, kur attiecīgi vēlēšos pieprasīt EA, bet vai viņu tā dos? Nespēju nedomāt par pirmo dzemdību sāpēm.

EA dos, jo tā ir par maksu. Tava izvēle. Vienīgais ja nebūs par vēlu ( liels atvērums)

Krustnaglina86

Bailuliite24
Tā iemesla dēļ izvēlējos maksas ķeizaru!

mezhapuuce

Bailuliite24
Lai būtu lielāka garantija, ka varēs dabūt EA, drīzāk jāapsver doma slēgt līgumu ar ārstu-ginekologu, vai anesteziologu. RDZN, cik atceros, ir šāda iespēja, noslēgt līgumu tieši ar anesteziologu.

Es pieļauju vēl domu, ka otrās dzemdības varētu būt nedaudz ātrākas! Uz ko es ļoti ceru

Bailuliite24
Painteresējies slimnīcā, kurā gatavojies dzemdēt, par EA - līdz cik lielam atvērumam dod, cik maksā, utt. Man ar EA vispār nekas nesāpēja vienīgi nevaru nokomentēt spiešanu ar EA, jo beigās sanāca akūts ķeizars.

EsunEs

Man dzemdības nekad vēl nav bijušas, būs pirmās, bet arī paniski baidos. Baidos tieši no sāpēm un visa kopumā. Mierinu sevi ar to, ka neviens iekšā nav palicis un kaut kā visas to pārcieš. Bet jau sevi noskaņoju uz EA, viennozīmīgi.

EsunEs
Uz pirmajām dzemdībām devos ar tādu domu, ka nav jau tik traki, gan jau! Jo nezināju, kā tas ir!

Ljoljix

Nu tad nav ko palikt stāvoklī ja tā bail ka mati japlesh no pakaļas.

Pinotage

Man pirms dzemdībām bija bail no vairākām lietām. Bija bailes no ķeizargrieziena, beigās arī sanāca akūts. Bija EA, vispār sāpes nejutu, iesaku. Bija bail no EA ieduršanas mirkļa, bet arī tas nesāpēja. Būs labi! Izsecini, no kā tieši ir bailes un domā, kā šo jautājumu risināt. Tāpat man piemēram bija bailes būt vienai slimnīcā, pierunāju vīru būt man blakus un piedalīties. Bailes ir normāla lieta, tik jācenšas sev cik iespējams atvieglot šo pasākumu un būs labi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394523