Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Paniskas bailes no dzemdībām!

Bailuliite24

Krustnaglina86
Pastāsti lūdzu kur tu taisīji maksas ķeizaru? Kad? Un kāds bija atveseļošanas process. Vari arī privāti Jo, ja man atteiks pēc indikācijām, apsveru domu veikt maksas operāciju.

Gerbera

Bailuliite24
Pamēģini sakārtot galvu. Pirmās dzemdības man bija smagas, otrās es neatteiktos piedzīvot vēlreiz.

EsunEs
Bailuliite24
Meitenes, es šeit lasot cāli, vispār auz šausmām nezināju kur likties! Biju tādā stresā, ka pat asins spiediena uzskrēja debesīs! Bet man ļoti paveicās ar personālu, kad sajutu, ka esmu drošībā, sāku normāli elpot un tā lieta aizgāja. Viegli jau nebija tāpat, bet man kaut kā palīdzēja doma, ka tās sāpes ir dabiskas un nekādu ļaunumu nenodara. Un arī tas, ka dzemdības nav mūžīgs process, kaut kad beigsies un viss būs ok. Varbūt vērts ir slēgt līgumu ar labu vecmāti. Man gan līguma nebija, bet visas 3 vecmātes ar kurām sastapos Valmieras slimnīcā spēja labi palīdzēt gan ar elpošanu, gan pozām, gan vienkārši labiem vārdiem īstajā mirklī

Indza

To, ka dzemdēšu ar EA biju izlēmusi laicīgi gan vecāko, gan jaunāko bērnu gaidot. Tiekot nodaļā jau bezmaz uz sliekšņa un pie pirmās pārbaudes uzreiz pateicu, ka izvēlos dzemdēt ar EA, ka zinu, ka tas maksas pakalpojums utt. Ne ar vienu vārdu neviens mani neatrunāja, anesteziologs bija klāt diezgan drīz un tālāk jau visa procedūra kā pa diegu. Izspiešana gana nepatīkama tāpat, bet vismaz nebiju stundām nomocījusies sāpēc līdz tai.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Kriss

Es arī izmantoju EA ideāli, ja neskaita to kad man mediķi ļāva laist EA no 5cm līdz tiem 5cm bija ko iespringt, bet pec tam super gulēju, smejos, plapaju neko nejūt, virs tik 2x stunda ielaida man devu un super spiešanas laikā neko nejūt, bija ari griezums un nejuta ne ka grieza ne ka šuva.

Papildināts 02.08.2019 13:25:

Indza
Tev bija jūtīgs spiešanas laikā?

Pilnigi tevi saprotu. Man ar pirmo stimuleja dzemdibas, jo udens nogaja bet nesakas taa pa istam. Biju dzirdejusi ka ir daudz sapigak ja stimule neka dabigi. Un taa Ari bija. Taa sapeja ka es paelpot nevareju kur nu vel EA paprasit. Kaut kaa sanemos un pateicu 1 vardu "epiduralais" un viss 10 min jau dakters bija klat. Sapes samazinajas bet sausmigs nogurums bija pec 24 stundam. Bet viss ok beigas. Piedzima deelins.

Tad kad viss notiek nemaz nav laika iztraukties. Bus labi.

Pirmajās dzemdībās pēc ūdeņu pārduršanas izturēju tieši pusstundu un paprasīju epidurālo. Pēc tam jau miera vējos. Ar otro prasīju jau knapi slimnīcā iegājusi. Atkal pārdūra ūdeņus un aizgāja zvanīt anesteziologam. Bet anesteziologs nepaspēja, ienāca pa durvīm, kad sīko lika uz vēdera. 20 minūtēs no ūdeņu duršanas pie 5cm bija klāt.

Tulpiite

Pec pirmajam dzemdibam man bija psihologiska trauma - izspiesana 3h garuma ar domam, ka nomirsu; EA neviens nedeva. Otro grutniecibu pavadiju paniskas bailes; biju apnemusies nemt EA. Sakas dzemdibas, ierados un bija jau 8cm, pie ka pieprasiju EA. Nedeva; mocijos pusotru h un atkal nekustejas uz prieksu nekas. Tad virs sita duri galda un pieprasija EA, ko ari dabuju. Pec tam dzemdibas bija ka sapni ar idealu izspiesanu. P.S. Biju uz konsultaciju pie anestezeologa Lapina - NEKAD nav par velu prasit EA, ari pie 10cm var prasit un dabut EA; jabut uzstajigam.

Papildināts 02.08.2019 14:15:

Man ari pirmajas dzemdibas laida stimulaciju - oksitocinu vena, no ka sapes kluva nepanesamas. Pirmas (dabigas) un otras (ar EA) man ir divi pilnigi dazadi stasti. Ar pirmo biju nomocijusies, sagriezta.... Pec otra pec 2 stundam jau staigaju, mazgajos, gaju uz poda un nesaplisa veca reta, negrieza... Tik loti atskirigi, kad spej domat adekvati un klausit vecmati, nevis agonija kaut kur peldet.

Visi bērni dzimuši ar EA, to, ka tā būs nepieciešama pateicu jau pirms dzemdībām, nekādu sāpju un lielo moku!

Indza

Kriss
Tev bija jūtīgs spiešanas laikā?
Jā, izspiešana bija nepatīkama abas reizes. Nevaru tā teikt, ka nejutu neko. Ne tā, ka sāpīgi, bet nu nepatīkams tas spiediens, tāda plēsoša sajūta. Seviški ar vecāko grūti gāja - viņš dzima ar piešķiebtu galviņu un iestrēga, spiedu pusotru stundu. Arī kad beigās iegieza ļoti jutu, tiešām ļoti sāpēja. Ar jaunāko gan viegli bija. Nepatīkami tāpat, arī plīsums bija pa veco šuvi, bet piedzima viegli un ātri.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394523