Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Paniskas bailes no dzemdībām!

Bailuliite24

Tulpiite

Es ari EA nejutu kontrakciju sapes. Bija briniskiga spiesanas sajuta. Lejā gan bija nepatikamas, plesosas sajutas pie izspiesanas. Bet tas viss ir panesams, ja pa virsu nav kontrakcija...

Hochu

Man arī pirmās bija loti smagas dzemdības,tādēļ gaidot otro,zināju,ka gribēšu EA. Bet viss notika tik strauji,ka neuzspēju. Dzemdības bija ātras un salīdzinosi vieglas. Ja ir bailes no dzemdībam,tad iesaku EA un apdomāt par personu,kam uzticies,kas piedalās dzemdībās-vīra,dūla,vecmate. Un pirms dzemdībām izrunāt,ko tu gribetu. Par to pašu EA-ja tu pasaki,ka gribi,tad lai tā persona tevi atbalsta. es piemēram dzemdībās nevaru parunāt,tad nu vīram bija mani jāsaprot no pusvārda un jākomunicē ar personalu.

Kriss

Indza
Interesanti kad tā var just, jo man viss no vidukļa līdz pirkstu galiem bija nejūtīgs.

Indza

Kriss
Man savukārt interesanti šķiet kā tas ir, ka viss no vidukļa līdz pirkstu galiem bija nejūtīgs. Es pēc EA devas staigāju pa dzemdību istabu (lai ātrāk vērtos), gāju uz WC, nekas nebija nejūtīgs, vienīgi kontrakcijas nebija sāpīgas.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Kriss

Indza
Nu uzreiz es tā celties nevarēju pagāja kādas 4-5 h kad sāku just kko. un ja vajadzēja mani pakustināt tad to darīja vecmāte jo kājas bija ka bluķi gribēdama nevar pacelt. Man kkāda ellīgi stipra narkoze bija.

Tulpiite

EA nav narkoze. Bet tas tā... Es ari pilnigi mierigi pastaigajos, jutu kajas, jutu loti izteiktu spiesanas vajadzesanu, jutu ari mehaniskas apaksgala sapes, kad berns dzima, bet es nejutu kontrakcijas. Acimredzot bija nepareizi nodozets.

Sintule

Tulpiite
Paldies par Tavu pieredzi. Man pirmās līdzīgas, tādēļ uztraucos, kā nākotnē varētu būt - Tava pieredze ļoti iedrošina!

Heidija

Man Bulduros ea iedeva pie 9cm atvēruma, jo es uzstāju . Pēc 10 min mazais piedzima . Visi smējāmies, ka tie bija atrak un nelietderīgak iztērētie 400 eur

pavasaris:)

Kriss
Nu tad Tev tā bija spinālā anestēzija, nevis epidurālā...

Tomēr atšķīgas lietas un efekts. Man ir bijusi spinālā pie ķeizara, pie tās ir nekā nejušana no jostasvietas. Un nevarēju pakustināt kājas pusotru stundu.

Jaunāko bērnu dzemdēju pēc traumatiskas iepriekšējas pieredzes ar stimulāciju. Ienācu ar junioru dzemdību nodaļā un uzreiz teicu, ka man vajag EA. Mani neviens pat nemēģināja atrunāt, teica kolēģei, lai sauc anesteziologu. Pati pārdomāju, kad man pateica, ka ir jau 6cm. Tad nolēmu vispirms pamēģināt smieklu gāzi. Beigās EA nemaz nebūtu paspējuši iedot, jo no iestāšanās brīža līdz bērnam uz vēdera pagāja mazāk par vienu stundu.

tedace

Es pēc EA nejutu īsti kājas, pat nevarēju paiet. Un anestēzija arī iedarbojās tik kādas 20min, pēc tam deva vēl un nedarbojās. Visdrīzāk nepareizi ielaida, tā ka arī bezjēgā iztērēta nauda. Bet nākošajās dzemdībās, ja vajadzēs, ņemšu vēl. Tās 20 min bija ļoti jaukas un spēks noder pēc tam

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394523