Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par SIA Transcom Worldwide

Leila123

Labdien! Vai kāds ir strādājis šajā firmā un var pastāstīt kā tur ir? Kas īsti jādara? kādi darba apstākļi? Kā ar algas maksāšanu?


Kas jādara? Bet kā mums zināt, uz kādu opciju piesakies? Vai apkalposi latviski runājošus Rīgas satiksmes klientus, vai strādāsi uz zviedru līnijas? Pēdējā jau pirms dažiem gadiem minimums bija štuka uz rokas, plus bonusi. Moderns birojs, algas labas. Jāpiesaka, kad iesi pusdienās un wc, bet vusmaz ir garantētas pauzes.

citronzaale

es neesmu vēl pieteikusies ne uz kādu opciju, tik redzēju sludinājumu un ieinteresēja, bet nekas konkrēti netika minēts tur, tik telefonoperatorus kad meklē, tapēc nolēmu pajautāt varbūt kāds ir strādājis vai strādā.

queque

Leila123
Tieši kā citronzaale raksta - algas atkarīgas no tā, ko Tu spēj un piedāvā. Darba apstākļi ok, ja ir degsme un darba kvalitāte, ir arī labas izaugsmes iespējas līdz augstiem amatiem.

Kas jādara - ja telefona operators, tad jāatbild uz kāda uzņēmuma info tālruni, jākonsultē klienti pa telefonu latviski, krieviski vai citās valodās, atkarībā no to prasmēm. Pirms darba uzsākšanas notiek apmācības, kurās jāiemācās viss, ko klients var Tev prasīt. Ar laiku var gadīties, ka atbildi par vairākiem uzņēmumiem/produktiem.


Kad pati tur strādāju, tas gan bija ~10 gadiem, ļoti daudz bijām studenti, jo darba laiku varēja saskaņot individuāli, vairāk strādāt brīvdienās, svētku dienās. Bet jau toreiz diezgan stingri bija kvalitātes noteikumi, "produkta" pārzināšana, par kļūdām vilka nost no algas. Nu un ja ir jāstrādā par ienākošo zvanu operatoru... stresaini! Bija obligāti jācenšas klientam pārdot pakalpojumi. Man gan nav svaigākās info, bet cik skatos, vecie kolēģi uzdienējušies, nu tie, kam tas darbs nebija tikai studentu gadu iztikas avots.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394545