Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salaspils novadā liedz apmeklēt bērnudārzu kavēta maksājuma dēļ

sidi31

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/salaspils-novada-liedz-apmeklet-bernudarzu-kaveta-maksajuma-del.a327480/

Kāds jūsu viedoklis?

Vispār es bērnudārza pusē. Var jau aizmirst mazsvarīgas lietas, bet šādām taču var sev kaut vai 100 atgādinājumus uzlikt...

Katram savs

Ņemot vērā, ka tik stingras sankcijas nav izplatīta prakse, b/d vajadzēja pirms maksājuma termiņa atgādināt vecākiem nevis uzreiz nelaist bērnu grupā. Varbūt viņi atgādināja, nezinu.

ibica2

Virsrakstam būtu jābūt tādam: Māte neapmaksā sava bērna ēdināšanu. Stulba mātīte nesamaksāja un tagad mēģina padarīt vainīgus citus, viņa neizpildīja savu pienākumu, ļoti pareizi, ka b/d bērnu neuzņēma, bērniņš paliek ar savu mīļo memmīti. Kā tai kucei vispār kauna nav līst TV sūdzēties, kad pati vainīga. Pokši apdzemdējušies. Kā viņa savu purnu neaizmirsa nomālēt? Māmuķītis dikti pārņemts ar sevi, ka aizmirst pašu galveno- savu bērnu. Vēl nav zināms vai tiešām māte strādā, nav jau noslēpums, ka uz pašvaldības b/d grūž arī nestrādājošās mātes.

Ja nesamaksās par telefonu un to atslēgs arī jozīs uz TV sūūūdzēties, ja es laicīgi neapmaksāju kādu rēķinu uzreiz iet soda nauda.

Papildināts 02.08.2019 14:44:

Katram savs b/d nav nekas jāatgādina, senči ir brīdināti un līgumu parakstījuši, tur viss norādīts līdz kuram datumam jāmaksā. Nevienam nav jāauklējas ar pieaugušiem cilvēkiem.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Šādi pašvaldības noteikumi ir prettiesiski un pašvaldībai būs tie jāatceļ.

Papildināts 02.08.2019 14:46:

ibica2
tas bija avansa maksājums par pakalpojumu, kas vēl vispār nebija saņemts.

Neforši, protams, tie avansa maksājumi, bet ja bija laicīgi pateikts, ka par ēdināšanu vasarā ir jāmaksā avansā, tad ir jāmaksā. Ja nevar samaksāt, tad jāvēršas pie bd vadības un jāvienojas par pakāpenisku nomaksu (pašvaldībnieki mēdz būt diezgan saprotoši). Bet te - vienkārši nesamaksā un brīnās, kā tad tā.. Vienīgi būtu gribējies no bd puses vēl papildus brīdinājumu par sekām, ja nesamaksās, bet tās jau ir nianses

ibica2

Nikolaa es ļoti labi zinu, ka tas ir avanss, tāda ir kārtība, datums līdz kuram jāsamaksā.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

ibica2
tad nesalīdzini ar telefona rēķinu, kas nav avansa maksājums.

IrēnaB

Manuprāt, neļaut apmeklēt bērnudārzu nav nekāda pamata. Ko tas vispār nozīmē - "pakalpojumus nevar atraut no ēdināšanas"? Vai tad tā ir izglītības iestāde vai ēdināšanas? Nu nav tas adekvāti.
Un otrs. Kas tā par tādu stīvu sistēmu, kur ēdiena izdalīšana vienam bērnam ir fatāli atkarīga no mēnesi iepriekš veikta maksājuma? Tas nav nopietni. Pasaulē ir daudz sarežģītākas lietas, kuras var atrisināt dažu stundu laikā, šo arī varētu atrisināt, tik tas nevienu īsti neinteresē. Neies taču sacelties pret Kārtību.
Tā nav kārtība, kas kalpo cilvēku interesēm.

sidi31
Var jau aizmirst mazsvarīgas lietas, bet šādām taču var sev kaut vai 100 atgādinājumus uzlikt...

Šī patiesībā ir diezgan mazsvarīga lieta, bet, galvenais - šai situācijā nav pilnīgi nekā nelabojama. Tai nedrīkstēja būt tādas sekas, ka bērnu mēnesi vispār nelaiž dārzā, bez variantiem.

Nē, mani vienkārši skrobe parāva, iedomājoties, kādi nieki tādās pašvaldību iestādēs vispār tiek uzskatīti par problēmu. Kad, piemēram, man darbā patiešām jārisina problēmas

Visas cilvēka nelaimes izriet no viņa nespējas vienatnē rāmi sēdēt istabā. (Paskāls)

Viss jau slēpjas detaļās, kuras daļa nav zināma. Bet es par to, ka b/d (pašvaldība) rīkojās pareizi - ir līgums, kurā viss atrunāts, pildi līgumu. Lielākajā daļā šādu līgumu ir paredzēts, ka apmaksa jāveic līdz 20-to datumu sākumam! Ja tiešām ir svarīgi, zinot sankcijas un iespējas nepildīšanas gadījumā, uzliec sev atgādinājumu, ieliec vairākus atgādinājumus! Neizskatījās, ka sievišķis aizmirst aiziet pie friziera - tātad kaut ko spēj atcerēties. Te nu jāizvērtē atbildības sajūta un prioritātes.

Varbūt pašvalībai būtu vairāk jāpieslēdzas un jāpieslēdz sociālais dienests, jāizvērtē vai sieviete spēj adekvāti par bērnu rūpēties un jāpiespriež ģimenes budžeta plānošanas kursi kā brīvprātībi -piespiedu veicams pasākums?

Galu galā vasarā bērnu dārzi strādā samazinātā režīmā, tad rēķinās ar resursiem, ko vajag, cik bērnus var apvienot no grupām un taml. Nav jau stāsts tikai par ēdināšanu.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

IrēnaB

ibica2
ja es laicīgi neapmaksāju kādu rēķinu uzreiz iet soda nauda.

Pareizi. Samaksā, un stundas laikā tev atkal ir sakari. Nevis mēnesi nezin kas jāgaida.

Visas cilvēka nelaimes izriet no viņa nespējas vienatnē rāmi sēdēt istabā. (Paskāls)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394589